Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik ez majd? Mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ez majd? Mindketten látjuk a másikon, hogy kölcsönös a vonzalom, de sosem hozzuk szóba, mert nem lehet több.

Figyelt kérdés

Foglalt emberekhez szól a kérdésem. Leírom a saját példám.

36 éves házas nő vagyok, egy gyermekünk van. 12 éve házasodtunk össze.

Van egy férfi munkatársam, akivel összebarátkoztunk, eldumálgatunk, néha hülyéskedünk, szóval jól megértjük egymást. Sose flörtölünk egymással, mégis úgy érzem mintha intimebb lenne valami ha a közelemben van. Szerintem erre mondják, hogy szikrázik a levegő. Pedig abszolút nem az esetem és meg is rémültem, mert sosem csalnám meg a férjem, és úgy gondolom a kollégám sem a feleségét. Kicsit távolságtartóbb lettem, aminek szerintem ő is érti az okát. Ha véletlenül összeakad a tekintetünk, úgy néz vissza rám, mintha kommunikálnánk szavak nélkül.

Egy másik kérdés alatt olvastam ezt a választ (bocsi ha bemásolom, de olyan jól van megfogalmazva):


"és az a szép az egészben, hogy erről az egészről egy szót nem váltottunk, mégis fixen tudom, hogy ő is látta rajtam, tudja, hogy én is láttam rajta és tudja, hogy nem lehet semmi"


Azóta próbálok otthon a férjemmel még több minőségi időt tölteni, elhessegetni ezt a vonzalmat.

Gondolom a fenti válaszoló érti a kérdésem lényegét, és mások válaszait is várom, voltatok-e már ilyen szituációban, hogy egyszerűen tudtátok, hogy a másik is tudja, de nem lehet semmi. Elmúlik ez majd nyomtalanul? Hogyan viselkedtetek a másikkal?



2023. okt. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én csak akkor voltam ilyen helyzetben, amikor az adott párommal már valami nem stimmelt. Érdemes lenne ezen dolgoznod, ha fontos a párod.
2023. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom az elsőhöz...ez bizony annak a következménye, hogy otthon nagyon nem stimmelnek a dolgok. Most kellene eldöntened, hogy mire fordítasz több energiát.
2023. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Hasonloban vagyok, van szeretőm is.

De az egyik kollégámmal ez van amit írsz. Mivel nekem van már szeretőm ezért semmit nem akarok a kollegamtől, annak ellenére hogy tudjuk hogy megvan a szikra.

Igazából én irányítom a határokat, nem lépek át semmit. Egy céges bulin sok volt hogy együtt lógtunk, akkor értettük meg hogy nem szabad időt együtt toltenunk meg nehéz lesz tartani a határokat.

Nem akarok ebbe belebonyolódni, így már kevés az interakció köztünk, mert minden nem munka beszélgetés után nehéz ha összeakad a tekintetünk. Ez abszolút döntés kérdése

2023. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Így van ez amikor korán esküdnek össze a párok...


Válj el, kezdj el új életet a kiszemelt nélkül. Ha tényleg kellesz neki és elvál szintén és együtt lehettek.

2023. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én ilyen helyzetben vagyok, nem munkatárs. Házas vagyok és ő is. Olyan nagy dolog nem történt, kérdés persze mit nevezünk annak, de én nem fogok ellenállni, szükségem van erre a feltöltődésre, érzésre. A külvilág nem lát rajtunk semmit.
2023. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Hogy, nyomtalanul elmúlik e? Nem tudom. Az a nehéz ebben, hogy amíg feledni vágysz, addig emlékezel.
2023. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!