Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolt erre semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolt erre semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elég jó barátság alakult ki köztünk. Sokat hülyéskedünk, nevetünk együtt, stb. Így volt ez múltkor is, mikor egy harmadik személy hirtelen megkérdezte, hogy mi most akkor érzünk-e egymás iránt valamit. Erre azonban semmit nem válaszolt, ami kicsit meglepett. Szerintetek ez mit jelent, miért nem válaszolt? Abszurdnak találta a kérdést, vagy tényleg érez valamit?

2023. okt. 9. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyeskedés tolakodó volt. Vagy faggatózasnak is betudható. Irritalo.

Nekem is van haverom a cégnél de ha ilyeneket bekerdeznek es gyanusítanak hogy járnánk, mikizben semmi ilyen nincs köztünk, én olyanokkal intezem el, hogy persze nagyszerelmem, es ezt gúnnyal. Hogy ertse a masik hogy hagyjon engem békèn ezzel.


Szóval a nem válaszolás legalább nem volt bunkó. A bunkó tapló tolakodó kérdesre.

2023. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá a harmadiknak.
2023. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle kettesben, akkor tudni fogod.
2023. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs semmi köze hozzá a harmadiknak, engem csak az lepett meg, hogy ahogy az első kommentelő is írta, nem vágott rá semmi gúnyos megjegyzést vagy mondta, hogy csak barátok vagyunk, hanem csak csendben nézett. Nem fogom megkérdezni tőle, nem akarok tönkretenni egy jó baráti kapcsolatot, ezért írtam ki a kérdést, hogy lássam, ki miért maradna csendben pl egy ilyen helyzetben.
2023. okt. 9. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart magyarazkodni hogy semmi nincs köztetek.
2023. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem tudja, hogy te mit érzel, a te részedet neked kellett volna megválaszolni.
2023. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"mikor egy harmadik személy hirtelen megkérdezte, hogy mi most akkor érzünk-e egymás iránt valamit. Erre azonban semmit nem válaszolt, ami kicsit meglepett."

Te miért nem válaszoltál semmit?? Lehet őt meg az lepte meg.

Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá. Magánügy. Némelyik ilyen gátlástalanul bekérdez, főleg, ha csak egy random valaki. Mit érdekli a te magánéleted...

2023. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miután kezdett kínos lenni, hogy nem válaszol egyikünk sem, végül én adtam egy "elkerülő" választ, amiben éppen arra reagáltam, hogy nem kéne random ilyen kérdéseket szegezni másoknak. Részemről a csend azt jelentette, hogy nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel, éppen ezért volt a kérdés tapintatlan. Viszont nem tudom, részéről is ezt jelentette-e, vagy a válaszomra volt kíváncsi, vagy csak nem akart semmit reagálni és kész. Eddigi kommentek alapján akkor az utóbbi kettő a legvalószínűbb.
2023. okt. 9. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:

"Viszont nem tudom, részéről is ezt jelentette-e"

Ezt ő jobban tudja nálunk.

2023. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Eddigi kommentek alapján akkor az utóbbi kettő a legvalószínűbb."

Mi kommentelők ezt nem tudhatjuk innen.


"Részemről a csend azt jelentette, hogy nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel"

Akkor nem teljesen barátság részedről, hanem több is akár, ezen hezitálsz?

2023. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!