Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném tesztelni a párom?! L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném tesztelni a párom?! L

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány aki bevállalná hogy irjon a páromnak csábító üzeneteket hogy lássam a reakcióját? Mostanában ugy érzem nem eléggé őszinte hozzám.. aki benne van az irjon privi üzenetet itt és irja meg a fb oldalát.

2023. okt. 10. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az alvó oroszlán bajuszát jobb nem piszkálni.
2023. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kocsmaba jaro parod?
2023. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Fölösleges izgalom és időtöltés. Ha nem bízol a párodban, arra biztosan okod is van, nagyon nem ígér jó jövőt.
2023. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég szánalmas próbálkozás, ne haragudj. Ha utólag kiderül a kis akciód, biztosan szakítás lesz a vége. Próbálj meg inkább az aggályaidról beszélni vele.
2023. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van hogy én reagálok tul nagyon dolgokat de már össze vagyok zavarodva,azért szeretném.
2023. okt. 10. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem inkább neked kéne megadni a pasid fb oldalát?


A fő probléma ilyenkor az, hogy az hogy megcsalnak e azt mennyire veszed észre az nem intelligenciádtól függ. Legalábbis akkor biztos nem ha érzelmileg befolyásolva vagy. És nyilván befolyásolva vagy.


És azt fogod bebeszélni magadnak amit te gondolsz.


A kezedbe akad tényleg véletlen a pasid telefonja és látod, hogy az exe le van tiltva messengeren, hogy ne jelezzen ha ír neki.

Ekkor mivel teljesen véletlen volt és amúgy megbízol benne, azt gondolod, hogy na már unja az exét biztos letiltotta. na bumm.


De ha megbolondítjuk a történetet azzal, hogy éppen féltékeny vagy és beléptél a telefonjába és meglátod, hogy az exe le van tiltva, akkor az az aljas féreg nyilván azért állította be így hogy nehogy véletlenül észrevedd, hogyha az aheti dugás paramétereit küldi át neki a csaj...



Sajnos így működik az emberi agy. Hogy hogy lehetne jobb most ebben a pár napban neked, azt nem tudom. Mindenkinek megvan a maga pokla, neked most épp ez az.

2023. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Na szerintem ez a kapcsolatok legalja....

Ha nem bízol meg benne, kérdezz rá nyiltan. Beszélgess vele.

Ha nem bízol meg, akkor meg szakíts. Szívességet teszel ezzel mind a kettőtöknek. Elég szánalmas próbálkozás.


Ez úgy 12-14évesen elmegy.

2023. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

A fiúknak nem szoktak csak úgy random lányok csábító üzeneteket írogatni, már ezen bukna a kis trükköd.


Legegyszerűbb lenne szakítanod.

Mert nem vagy elég érett egy kapcsolathoz, vagy mert nem bízol a párodban és magadat idegeled vele.

2023. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Fb oldalamon nincs kép, de szívesen lennék ilyen kísérlet része. :D Sajnálom, hogy nem tudok segíteni. :)

Remélem hű szerető párod van, csak még nem vagytok gyakorlottak beszélgetésben.

2023. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam:)
2023. okt. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!