Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasit 2-3 hónapja ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit 2-3 hónapja ismertem meg.Elején eljátszotta,hogy ő nagy gazdag pasi közben meg,ahogy látom nem is gazdag.Mi értelme hazudozni ilyenekben?

Figyelt kérdés

Szép Mercedes autója van.Első randin elvitt luxos étterembe.Lehozta volna a csillagokat is az első 1-2 randin.Előadta,hogy ő a nagy gazdag pasi.Elvitt a szép nagy házába,mint kiderült utólag az sem az övé.Teltek a hónapok és rájöttem magamtól,hogy kamuzott össze vissza.Elhitetett velem egy hszugságot ami nem is igaz.Miböl van ilyen drága autója egyáltalán?Minimálbért keres,alig dolgozik,léhütő pasi ez.nem értem.....Egyébként meg betegesen ragaszkodik hozzám,ha nem vagyunk együtt állandóan hívogat.Folyton becézget.Állandóan simogat és bújik,ha együtt vagyunk.Nyálasan kedves velem.úgy bánik velem,mintha egy 10 éves kislány lennék.Agyamra megy.Nem az a erős határozott,független férfi akinek ő előadta magát az elején.Egy életképtelen gyerekes,nyomorék pasi ez.Anyuci pici fia.Anyjához is betegesen ragaszkodik.

Szakítani akarok vele.

Ja és félre ne értsetek nem a pénz miatt.nem érdekel a pénz.Azért akarok szakítani,ahogy viselkedik.



2023. okt. 10. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"Szakítani akarok vele."

Akkor szakíts. Ki/mi tart vissza?

2023. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy a kérdésre válaszoltál.
2023. okt. 10. 17:21
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Már régen kellett volna. Szélhámos.
2023. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem a pénz miat....aha....hónapokig elő adta a nagy millás addig nem ment az agyadra...érdekes 🤔🤔🤔🫣
2023. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
T'
2023. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor kezdett így viselkedni mikor rájöttem,hogy kamuzott.
2023. okt. 10. 17:36
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Elég sokáig húzta.


Amúgy ha valaki valóban jóképű , sportos alkat, akkor ha csak szexre hajt egyszerűen eljátssza pár napig a gazdag pasit a csajjal párszor lefekszik és ott hagyja.

Ezt sok NEM gazdag jóképű pasi megcsinálja. mindennek van előnye.

2023. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó!Engem nem akar elhagyni.Épp ellenkezőleg.Betegesen ragaszkodik hozzám.Ja és szexeltünk már jó párszor az elmúlt 2-3 hónapban.
2023. okt. 10. 17:54
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
29%

Tzigànyéknàl így megy.


Am te is az vagy, nemde, Babàm?

2023. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Míg olvastam végig arra gondoltam hogy ezt egy pasi írja.

Tuti nem nő írta.

2023. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!