Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 18 felett nincs értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 18 felett nincs értelme várni a szexszel, hanem pár hét után bele kellene vágni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy tapasztalatom a fiúk terén. 18 fölötti vagyok, szűz.

Itt mindenki azt írja, hogyha valaki 18-20 fölötti, akkor a négy hónap is sok, mert meg fog csalni az illető. De valakinek több idő kell, míg meg tud bízni a másikban, meg a feszengés nélküli meztelenség is idő, mire leküzdi az ember. Főleg hogyha alapból zárkózott. Most akkor durr bele az első hetekben, csak mert nem vagyok már 16 éves? Vagy csak az itteni emberek riogatnak ezzel mindenkit?


2023. júl. 28. 13:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Ne feküdj le senkivel, ha nem akarod igazán. AKi emiatt lelép, az menjen.
2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
4 hónap tényleg nagyon sok, de ez aztán végképp magánügy. Akkor szexelsz, amikor készen állsz rá, csak meg kell találni azt az embert, aki hajlandó kivárni.
2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Bármennyit ki lehet bírni, csak az a kérdés, hogy érdemes-e.
2023. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%

"meg a feszengés nélküli meztelenség is idő, mire leküzdi az ember"


Ha nem is történik behatolás pár hét alatt, de legalább ezt a feszengést el kell kezdeni leküzdeni. Vagyis testi kontaktus, ruha alá nyúlás, több-kevesebb vetkőzés, majd petting igenis legyen már pár hét után. Így érthető, ha a behatolás csak később következik. De ha csak ültök és beszélgettek (max. csókolóztok) hónapokon át, akkor jó eséllyel a másik tényleg keres valaki mást helyetted.

2023. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Az első barátommal 3 hónap után szexeltünk. Addig volt petting, de idő kellett mindkettőnknek az érzésekhez. Ezért jó, ha mindketten szüzek vagytok, mert a nem szűz fél sokszor siettetni akarja a dolgot. Akkor csináld, amikor neked jó!
2023. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
25%

Ezt te érzed. De teljesen felszabadult az első alkalom előtt soha nem leszel, arra ne várj, hogy majd akkor, mert így szűz is maradsz.

Ha majd másik férfival akarsz lefeküdni, újra lámpalázas leszel és izgulni fogsz az első előtt. Ez soha nem fog elmúlni.

Én azért nem várogatnék 4 hónapokat és férfiak sem fognak szerintem. Azt fogják gondolni, hogy csak szórakozol.


Majdnem 18 voltam én is, és még szűz, mikor összefutottam egy régi havarommal, aki mindig nagyon tetszett. Pár évvel idősebb volt nálam. Találkoztunk, kicsit iszogattunk és mivel már nagyon kíváncsi voltam, milyen is ez, lefeküdtem vele. Itt nem volt "tétje" meg szerelem meg hogyan tovább... egyszerűen csak túl akartam lenni rajta. Nem bántam meg, hogy így tettem.

2023. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%
30 felett se baszok pár hét után. Egyszerűen idegennel nem jó. Szexben nincs muszáj.
2023. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Fajni fog ha durr bele .10-12 evvel idosebbel jobban jarnal.
2023. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha még szűz vagy, akkor abszolút ne siesd el, mert az első alkalom nagyon meghatározza a későbbi szexualitásodat. Én anno - jó régen már - 1 évet! vártam az első pasimmal. Volt addig minden más persze, de igen, ennyi idő után történt meg az. Ő is szűz volt, próbálgattuk egymást, jó volt ez így, ahogy volt. Mostanában hallottam, hogy már sürgetik a lányokat, hogy veszítsék el a szüzességüket. Ez jó nagy marhaság szerintem. A saját tempódban haladj és ne aszerint, hogy a pasi igényeinek megfelelj. Aki nem tudja kivárni, míg te is akarod, az menjen. Majd jön más dögivel!
2023. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%

Ha a párodnak, aki ELVILEG szerelmes beléd nem elég 4 hónapig orális szex, kézimunka, petting, akkor ne is légy vele! Aki szerelmes beléd az kibirja, nem erőlteti hanem megelégszik azzal, amit adsz, amit kap!


Ha megcsal, akkor sose volt beléd igazán szerelmes, úgyhogy nincs miért sietni, de amúgy se, mert hiába fexel te le vele 1 hónap után ha hűtlen akar lenni úgyis az lesz!

2023. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!