Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy még a párodba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy még a párodba, vagy “csak” szereted? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Ma erről beszéltünk a párommal, azt mondta, hogy szerinte a szerelem az, amikor még pillangókat érzel a hasadban, mikor találkoztok stb. és ez csak a kapcsolat elején van, aztán átalakul szeretetté. Ebből kifolyólag 3 év után ő már nem szerelmes belém, de nagyon szeret és velem tervezi a jövőjét. Szerintetek ez normális? Nyilván nagyon szívenütött, pedig ha belegondolok akkor inkább részemről is csak szeretet van. Együtt maradnátok így? Vagy arra is gondoltam, hogy lehet jót tenne egy kis távolság. Együtt élünk és itthonról dolgozunk mindketten.
2023. okt. 10. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok. Két éve együtt, ebből 1.5 éve együtt élünk.
2023. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem értelmetlen ezen a szón vergődni. Nem fogja az ember egy több éves kapcsolatban ugyanazt érezni, mint néhány hónap után. Ha jól működtök együtt, tisztelitek és szeretitek egymást, közösek a céljaitok és együtt tervezitek a jövőt az bőven elég egy boldog élethez. Akik állandóan a rózsaszín felhőket kergetik egyedül maradnak, mert az mindig elmúlik. Nem az az igazi, mély emberi kapcsolódás.
2023. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagyok belé.

Hét és fél éve vagyunk együtt.

Az egyetlen, ami valtozott, hogy már azért tudok uralkodni a nyáladzó kiskutya képen, mikor ránézek. Ha nehezen is. Nem gondolom, hogy a szerelemnek el kellene múlnia. Inkább azt, hogy most szeretem igazán, hiszen már valóban ismerem, és még mindig odáig vagyok érte, még mindig olyan széles vigyorral üdvözlöm, hogy majd szétreped a szám. Még mindig hálát adok Istennek, hogy ennek a fantasztikus embernek én kellettem, igaz, nem is értem, miért.

Nagyon csalódott lennék a helyedben, és valószínűleg szakítanék, mert számomra ez úgyis megmérgezné a kapcsolatot, úgy meg nincs értelme nyújtani

2023. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatotok minden téren, és érzed a szeretetét, akkor szerintem is felesleges ezen az egy szón lovagolni. Az a lényeg, hogyan viselkedtek egymással, és a szerelmet pl pont hogy mindenki kicsit másképp definiálja. Emiatt szakítani vagy akár csak szünetet is tartani szerintem a legnagyobb hülyeség, sebet ejtenél vele a kapcsolatotokon feleslegesen. Engedd ezt el, és koncentrálj arra, amit a hétköznapokban kapsz tőle. Biztos van egy csomó apróság, amivel napról napra boldoggá tesz és kimutatja vele az irántad érzett szeretetét.
2023. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már azt se tudom mi az a szerelem 🤷‍♂️ 7 éve
2023. okt. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már"csak"szeretem. Nagyon sokáig megvoltak a pillangók, ha nem is olyan intenzíven mint régen, de ilyen hullámokban jött rám időről időre, hogy de szeretem, de kívánom. Olyan 8-9 év után múlt ez el fokozatosan teljesen. Nagyon szeretem, ő áll hozzám a világon a legközelebb, de már nem kap el az az érzés mint kb 2 évvel ezelőttig.

Sajnálom amúgy, mert azt hittem ha ilyen sokáig fennmaradt, akkor már így marad, de nem.

Mondjuk nagyjából az okát is tudom

37N 11 éve együtt, 2 gyerek

2023. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem életemben nem volt még olyan pasim akibe ne lennék szerelmes az utolsókig is.
2023. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanúgy vagyunk a párommal, mint a 3-as válaszoló, ráadásul mi is 7,5 éve vagyunk együtt. Sosem volt még olyan kapcsolatom, ahol az idő múlásával azt éreztem volna, hogy egyre erősödnek az érzéseim, mindig fordítva volt. Szerencsére mindketten csalódtunk már annyit az életben, hogy azt, ami kettőnk közt van, azt rettentően megbecsüljük és óvjuk.


42/N

2023. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagyunk együtt, és szerelmes vagyok.
2023. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 12 éve vagyok házas,s nyilván a mindennapok terheiben, problémáiban, rohanásában csak ritkán tudom megélni, de alapjába véve még mindig fülig szerelmes vagyok a feleségembe. S szerencsére azért vannak olyan pillanatok, amikor ezt meg is élhetjük, el is mondhatom neki 😍
2023. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!