Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ennyire gyáva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ennyire gyáva? 6éve tart a viszony,montam neki többre vágyok tudja hogy szeretem Ö is állítása szerint szerelmes belém, Megbeszéltünk hogy együtt alszunk egyszer Ö nálam utána én nálam megoldjuk mert bizonyítani szeretjük egymást

Figyelt kérdés
De Ö nem akkarja már inkább belém köt, bármit írok csak kötöszködik

2023. márc. 28. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Lol, nem szeret téged, csak önmagát szereti. Fél, hogy lebukik, vagy egyszerűen nem érsz te neki annyit, hogy együtt aludjatok, hiszen csak a szeretője vagy.

Azért mondja, hogy szeret, hogy ne veszítsen el egy biztos lyukat, de ha akad más szerető repülni fogsz.

2023. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus 6 éve,mit eszel rajta?
2023. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Kiírtad már sokszor. Naiv vagy, az ilyen viszonyok nem a szerelemről szólnak (neked igen, neki meg sokaknak nem). Dugni akar, egyéb körítést nem.
2023. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Értem én dugni akkar. De akkor mért mondja hogy aludjunk együtt már 2 szer ezt csinálta hogy írja utána visza táncol
2023. márc. 28. 13:28
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Hogy hülyére vegyen, rajtad szórakozzon, vagy hogy végre qssolj.

Nem a 3as vagyok.

2023. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Jajj istenem hetek óta csinálod ezt, állj már le! Nem akar a férjed ágyában aludni, mit nem lehet érteni ezen?

Ezerszer elmondtuk már, hogy nem akar büdös nagy pofont, nem akar lebukni. Minek aludna veled nem a felesége vagy, fogd már fel, mit erőlteted ezt az együtt alvást?

Annyira életképtelennek tűnsz...

2023. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez már a harmadik, vagy negyedik kérdésed talán és tényleg még mindig nem érted, hogy miért nem alszik veled együtt.

Nem is csoda, hogy csak szexre vagy, tudja, látja milyen buta vagy. Csak arra vagy jó.

Inkább mehetnél prostinak,legalább keresnél.😂

2023. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Te csak egy punci vagy, de eszed sincs több :D
2023. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
100%
Nem akar lebukni.
2023. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#10 De Ö kérdezte hogy mikor aludjon velem, ha nem szeretne velem aludni akkor mért kérdezte ha nem akkar lebukni
2023. márc. 31. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!