Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belepusztulok a fájdalomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belepusztulok a fájdalomba, mit csináljak? Szakítottam életem szerelmével, és nem látom a kiutat.

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve már, hogy szakítottam vele. Hatalmas szerelem volt, imádtuk egymást, jó volt a szex, nagy volt az összhang, első pillanattól kezdve jól kijottunk, kiegészítettük egymást, ő volt a nagy ő.

A kapcsolatunknak az vetett véget, hogy ő a bátyja és egy haverja gyerekének születése után meggondolta magát és gyereket akart, én meg azóta se vágyom egyáltalán gyerekre. Ebben nincs kompromisszum, ráadásul én vagyok a nő, aki a terheket cipelte volna a nagy büdös semmiért, így a szakítás mellett döntöttünk. Azóta már neki lett új élettársa, én meg azóta is egyedül vagyok.


És úgy utálom magam, inkább vállaltam volna vele gyereket, mert tökéletes pasi, számomra legalábbis az volt. Inkább vállaltam volna, mint ami most van, ez a másfél éves pokol. Mindenkiben őt keresem, rosszabbnál rosszabb férfiak vannak, nagyon hiányzik ő és amit vele átéltem. Most jutottam el arra a pontra, hogy nem akarok élni se már, senkivel nem érzem olyan jól magam, mint ami vele volt. El se mondhatom ezeket senkinek, mert a barátaim nem értik, nem is akarják megérteni, vagy unják már ezt a témát, amit meg tudok érteni. Így egymagamban őrlődök.


2023. okt. 12. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szeress ki belőle, másfél év már na olyan kategória, hogyha nem megy egyedül elengedni, akkor szakember segítségét kérheted.
2023. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát figyelj,ilyen igazi nagy szerelem tízévente kb egyszer van ha van,sokak nem is tapasztalják meg a szerelmet egész életük során. Szívás hogy így alakult de innen már nincs visszaút. Vannak dolgok amiket egyszerűen el kell fogadni mert megmásíthatatlanok. Az lenne csak az igazi szívás ha mondjuk 5 év múlva rádöbbennél hogy mégis gyereket akarsz és egy valamire való pasi se lesz a láthatáron,közben meg a tökéletes apajelöltet meg eldobtad...
2023. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős szitu, voltam ilyen helyzetben.

Nem tudom, hogy nálatok hogy alakult utólag az élete, tervez-e még gyereket, de nálunk évek múltán sem lett gyereke, nem volt olyan nő az életében, akivel szeretett volna és végül visszataláltunk egymáshoz. De ha más irányt vett volna az élete és mással jobban működött volna, akkor nyilván minden erőmmel azon lettem volna, hogy elengedjem.

2023. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ott volt Nina Dobrev és Ian Sommerholder (vagy hogyan írják). Oda voltak egymásért és mégis vége lett, mert Nina nem akart megállapodni, azóta mindkettőnek van más társa, Iannak gyereke is. Ilyen az élet.
2023. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is nő vagyok, aki szintén nem akar gyereket. Legrosszabb rémálmom, hogy a párom meggondolja magát. Elhiszem, hogy ez most nagyon sz@r helyzet, de hidd el, jól döntöttél. Olvass el néhány sztorit, akár itt gyakorin, hogy tönkre mennek azok, akik úgy szültek, hogy nem gondolták át, nem akarták igazán. Na az a földi pokol. Vagy esetleg szülsz neki, de elhagy, és ahhoz amit most érzel, még rájönne egy gyerek, akit nem is akartál. Ez a pokol nem X évre szólna, hanem egy életre. Neked ennél több eszed volt, felelősségteljes döntést hoztál. Krva gyorsan felejtsd el, hogy egy pasi miatt kicsináld magad! Inkább menj szakemberhez, ha kell. Egy esélytelen kapcsolatot gyászolsz. Lesz úgyis, aki jobb lesz majd, tudom, ezt most nehéz elhinni, de lesz.
2023. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne hülyéskedj, helyes, felelős döntést hoztál, ritka aki ilyen erővel rendelkezik. Fogsz találni hozzád illőt, a volt párod meg összejön egy nővel a gyerekgyártás miatt aztán két év múlva szétmennek. Láttam ilyet rengeteget.
2023. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

egy biztos, hogy nem ő volt az igaz, se neked sem te neki

miért?

mert akiknél ekkora szerelem van azok ha még szakitanak is de nem tudják egymást elengedni, egy idő után visszatalálnak a másikhoz.

Ha nekem ő lett volna a nagy ő akkor gondolkodás nélkül vállaltál volna vele gyereket, mert ez igy müködik a NAGY SZERELEMNÉL nem kérdés ilyen téma egy percig sem..

tehát lassan vedd tudomásul, ébredj fel, hogy nem ő volt a nagy és kezd el elengedni szépen,

vannak erre technikák, hogy kezd el a kezedve venni az életed, mert ez most nem jó irány, kérj segitséget bárkitől, hogy legyen veled ebben az időszakban, mert ezt egyedül nem fogod tudni ép ésszel megcsinálni

2023. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő lett volna életed szerelme, együtt lennétek és mindent megoldottatok volna.


De tévedsz.


Ő csak egy volt a sok közül.

2023. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem életed nagy szerelme, mert ha az lett volna akkor istenigazából, akkor ugyanazt akartátok volna. A gyerek kérdés nagyon nem egyenlő azzal, hogy milyen színűre fessétek a hálószobát.


Felelősségteljes voltál és hiba lett volna így gyereket vállalni, hogy Te igazából nem akarsz. Hidd el, jön az aki majd tényleg passzol hozzád.

2023. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írom ezt úgy, hogy három gyerekem van és imádom őket. De:


Lehet, hogy belementél volna a gyerekvállalásba, és ma arról írsz ki kérdést, hogy megbántad. A házasságod megromlott, az anyaságot nem élvezed, de válni nem tudsz, mert pici a gyerek. Az jobb lenne? Ráadásul egy gyereket tényleg nem lehet visszacsinálni!


Szerintem a szakítás utáni fájdalom maximum egy-két hónap alatt kiheverhető. Minden más utána csak önsajnálat. Te is azért szenvedsz, mert magadat sajnálod, mert nem jön össze új kapcsolat. Ha sikerült volna, már rá se gondolnál az exedre!


A sikerednek meg te magad vagy a gátja. Azzal, hogy az exed keresed mindenkiben. Aztán ha a pasi nem olyan, akkor repül. Közben meg lehet, hogy ha ŐT MAGÁT sikerül megismerni, akkor találsz egy olyan embert, aki ugyanolyan szuper, csak MÁSKÉPP. Például jobban összeilletek, és ő sem akar gyereket.

2023. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!