Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már egy pasi ócska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már egy pasi ócska tragacs (suzuki, 10 éves opel, 20 éves VW, Ford és hasonlók) kocsijából ilyen alkatú és öltözködésű nőket kiszállni? Ha igen, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2023. okt. 13. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem érkezett elég válasz a másik kérdésre?
2023. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 veterán vas ***** válasza:
100%
Ebből az következik, hogy van egy végtelenül ócska autód, de egy ilyen nő után csorgatod a nyálad. 🤣
2023. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%

Gagyi autót két réteg vezet:


1.Elvált nők, kevés gyerektartással, sok gyerekkel


2.Csóré férfiak, akiknek úgyis mindegy


A menők minimum Mercedessel járnak, de jobb a Bentley, Volvo vagy az ilyen prémium sportkocsik világa.

2023. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen csak azt gondolom, hogy aki azt állítja, hogy megfelel csinos nőknek az ócska autó, az hazudik.
2023. okt. 13. 13:47
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
Ott a bibi, hogy ezek nem csinos nők. Igénytelen, egyéniség nélküli, dögunalmas retkek. Nem mutatkoznék nyilvánosan ilyen nővel, sokkal magasabban van nálam a mérce. Nemhogy még azt lessem, hogy vajon megfelel-e nekik a kocsim.
2023. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 3 évvel ezelőtt egy 30 éves opel corsaval jött a randira. De hát én csak egy szomszéd lány típus vagyok, így gondolom nem számítok..
2023. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

6.


Na ja azzal jött, de 50 misi pihent a kesztyűtartóban "heti zseppízem" jelszóval, az Opel azért volt, mert azt szerette kiskorából, amikor kapta a második születésnapjára.

2023. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Már a másik kérdéshez is le akartam írni, de végül annyiban hagytam a dolgot.

Fogalomzavar van.

Igen, nem száll ki ilyen nő sz@r kocsiból, de nem azért mert a minél jobb nő, annál jobb kocsi kell hozzá, hanem azért, mert ezek magas szinten lévő nők, akikhez magas szintű férfi illik. És éppenséggel a magas szintű férfi egy invariáns tulajdonsága, azaz velejárója, hogy nem a régi suzuki swifttel jár. Tehát nem arról van szó, hogy a jó nőknek jó autó kell(szóval egy jó autóval simán felszedsz egy ilyen nőt), hanem arról, hogy amilyen körökben ők mozognak, ott egyszerűen jó autóik vannak a férfiaknak

2023. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen szetteket mindennap látni a 4-6-oson. Ilyenekbe jár a fél világ Sheinről és társairól rendelve. VÉkony nő is van éppen elég. Itt a lakótelepen tucatjával futnak ilyenek, nem tudom miből szállnak ki, nem figyelem, de a luxus autó nem jellemző a környéken, a felsoroltakból viszont van bőven.
2023. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"

Az én férjem 3 évvel ezelőtt egy 30 éves opel corsaval jött a randira."


A végén megkapod, hogy kövér és igénytelen vagy :D

2023. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!