Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők hogy alázhatnak, átverhetnek egy férfit a végtelenségig anélkül hogy következménye lenne?

Figyelt kérdés

A társaságunkba érkezett egy lány aki sokszor eljárt velünk szórakozni. Sokat beszélgettünk az élet nagy dolgairól, csocsóztunk meg miegymás, nyitott volt rám. Teljesen előadta magát nagyon cuki, érzékeny lánynak, többször mondta, hogy neki nem számít a pénz, érte akár egy trabanttal is jöhet a férfi, ha szereti, és modell szépfiú sem kell neki. Amikor elmondta hogy milyen férfit szeretne akkor olyan volt mintha direkt engem írt volna le.

Pár hét után bepróbálkoztam szóval azt se lehet elmondani hogy lerohantam volna. Jött a szöveg hogy bocsi de van barátja.

Azóta biztos forrásból tudom hogy nincs neki.

A következő bulizás során kissé többet ittam a kelleténél és szembesítettem. Megint azt mondta hogy pedig neki van barátja. Belenéztem a szemébe és még 2x megkérdeztem, de 2x a szemembe hazudott. Mondtam a nevét hogy kitől tudom hogy nincs neki és mondtam hogy rendben akkor ide hívjuk és tisztázzuk. Erre szó szerint visított hogy hagyjam békén, szálljak le róla, soha az életben nem lesz köztünk semmi és csak rá tartozik hogy mit mond és kije van. Úgy ordított hogy részben az ijedség másik részben a megalázottság harmadrészt az ital miatt sajnos adtam neki egy kisebb pofont.

Persze két lovag is odasietett, ököllel megütöttek, elzavartak. Azóta én vagy maga a megtestesült ördög és hogy nekem el kellett volna fogadnom bármit hazudik. meg azt is, hogy direkt húzta az agyam és engem írt le amikor arról volt szó milyen pasi kell neki

Azóta már az a személy akitől tudom hogy nincs barátja váltott arra hogy rosszul tudta mégis van és letörölt ő is mindenhonnan.

Csak azt nem értem hogy miért csak én vagyok kihozva hibásnak és rossznak és miért halad arrafele a világ hogy a nőknek mindent szabad és a férfi még csak nem is reagálhat rá.



2023. okt. 13. 14:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%

Valamilyen szinten mi férfiak hoztuk ezt így össze, hogy a nők ezt művelik velünk.

Ez van, én egy dolgot tanultam a 31 évem alatt, soha ne bízz egy nőben sem!!!

2023. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Kitana. ***** válasza:
92%
Dolgok, amik nem történtek meg, de a kérdező fantáziál róla #263527. Hagyd békén a nőket!
2023. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
El kell fogadnom a nemleges vâlaszt. Most mit gondoltál ha rábizonyítod a Te igazad , akkor utána a nyakadba ugrik hogy veled akar lenni??
2023. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Egy barom vagy. Nem elég, hogy nem vetted a lapot, hogy nem akar tőled semmit, még erőszakoskodsz is, majd fel vagy háborodva, hogy kiabál veled, aztán lesüllyedsz arra az ocsmány szintre, hogy megütöd.


A következményeket megérdemelted, ebből talán majd tanulsz.

2023. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem kell hogy a nyakamba ugorjon de azt elvárnám hogy legyen őszinte és mondja szépen bele az arcomba hogy hazudott, magányos, nincs senkije és színtiszta hazugság volt a leírás hogy neki milyen pasi kell mert itt áll előtte és nem kell.


Minek fantáziálnék olyanról hogy átvernek megaláznak, megbántanak és még meg is üttetnek más férfiakkal? A fantáziámban egész más dolgok vannak.

2023. okt. 13. 14:56
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Még ha eleinte flörtölt is veled, mikor bepróbálkoztál egyértelműen elutasított. Majd te nyomozgattál utána, vádaskodtál, zaklattad, megütötted. Hogy a pitsába lehetne ebből téged kihozni áldozatnak?
2023. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező hazug embertől miért várod el, hogy őszinte legyen? Ne nevetess már.
2023. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Miért gondolod azt, hogy azért, mert neki egy átlagos férfi is megfelel, rögtön egyenesen arányos azzal, hogy te kellesz neki? Attól, hogy az átlagos férfiakat szereti és nem a pénzre utazik, még egyáltalán nem biztos, hogy te bejössz neki.


Ha képes vagy megütni egy nőt, mert a basztatás miatt felemelte a hangját, akkor jobban is járt, hogy nem állt le veled.

2023. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
6%
Úgy, hogy a csaj elhúzta előtte a mézesmadzagot. Ha huzogatod az oroszlán bajszát, ne csodálkozz ha megesz, ha erdőben sétálsz felzabálhat a medve, aki krvanak áll, ne csodálkozzon ha megbsszák...
2023. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

"miért halad arrafele a világ hogy a nőknek mindent szabad"

Nem, sem a nőknek nem szabad megütniük a férfit, sem a férfiaknak a nőt.


Ha nőként bunkók vagyunk, akkor az a baj, hogy miért nem vagyunk kedvesek, mert hiszen a nők kedvesek, érzékenyek és empatikusak. Ha viszont kedvesek, érzékenyek és empatikusak vagyunk, akkor meg bepróbálkoztok és nem lehet nektek nemet mondani. Ha pedig mégis el mert utasítani, akkor neked jogod van fizikailag bántalmazni?


Undorítóan viselkedtél, egyetértek a 2-essel, hagyd békén a nőket!

2023. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!