Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők hogy alázhatnak, átverhetnek egy férfit a végtelenségig anélkül hogy következménye lenne?

Figyelt kérdés

A társaságunkba érkezett egy lány aki sokszor eljárt velünk szórakozni. Sokat beszélgettünk az élet nagy dolgairól, csocsóztunk meg miegymás, nyitott volt rám. Teljesen előadta magát nagyon cuki, érzékeny lánynak, többször mondta, hogy neki nem számít a pénz, érte akár egy trabanttal is jöhet a férfi, ha szereti, és modell szépfiú sem kell neki. Amikor elmondta hogy milyen férfit szeretne akkor olyan volt mintha direkt engem írt volna le.

Pár hét után bepróbálkoztam szóval azt se lehet elmondani hogy lerohantam volna. Jött a szöveg hogy bocsi de van barátja.

Azóta biztos forrásból tudom hogy nincs neki.

A következő bulizás során kissé többet ittam a kelleténél és szembesítettem. Megint azt mondta hogy pedig neki van barátja. Belenéztem a szemébe és még 2x megkérdeztem, de 2x a szemembe hazudott. Mondtam a nevét hogy kitől tudom hogy nincs neki és mondtam hogy rendben akkor ide hívjuk és tisztázzuk. Erre szó szerint visított hogy hagyjam békén, szálljak le róla, soha az életben nem lesz köztünk semmi és csak rá tartozik hogy mit mond és kije van. Úgy ordított hogy részben az ijedség másik részben a megalázottság harmadrészt az ital miatt sajnos adtam neki egy kisebb pofont.

Persze két lovag is odasietett, ököllel megütöttek, elzavartak. Azóta én vagy maga a megtestesült ördög és hogy nekem el kellett volna fogadnom bármit hazudik. meg azt is, hogy direkt húzta az agyam és engem írt le amikor arról volt szó milyen pasi kell neki

Azóta már az a személy akitől tudom hogy nincs barátja váltott arra hogy rosszul tudta mégis van és letörölt ő is mindenhonnan.

Csak azt nem értem hogy miért csak én vagyok kihozva hibásnak és rossznak és miért halad arrafele a világ hogy a nőknek mindent szabad és a férfi még csak nem is reagálhat rá.



2023. okt. 13. 14:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
Úgy látszik a "lovagok" nem ütöttek elég nagyot, mert még mindig nem rázódtak helyre a fejedben a dolgok.
2023. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudnám, ki vagy, most rád küldeném az egyik ismimet. 😁
2023. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy meg, ha igaz lenne a sztori, nem itt írogatnál.


Biztos vagyok benne, hogy kitaláció, agyszülemény.

2023. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te beteg vagy. A többiek már sok okosat írtak. Nekem is van gondolatom, de megtartom magamnak, mert felesleges rád pazarolni. Alternatív valóságban élsz. Csak azt érzékeled a világból, amit akarsz.

Valaki itt puffogtatott pár közmondást. Mindannyian tudunk egy csomót. Írjunk neked? Ostoba.

2023. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

Amikor a számára tökéletes pasit írta le, akkor egy stalker, erőszakos alakot írt le?

Kétlem....

Márpedig a leírásból egyértelműen kijön, hogy te az vagy.


Kva ijesztő amit leműveltél. És ezt mos tmint férfi mondom. Ha csak a felét művelnéd egy baráti társaságban férfiak között, már akkor kibsználak a társaságból.


Ami meg a fő kérdést illeti, hogy következmények nélkül lehet-e hazudni... Nem, nem lehet. Nem kell számonkérni a másikon, hogy hazudik, elég ha elkönyveled hazugnak és annyi. Ez a következménye. Nem az, hogy megütöd, bmeg.

2023. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
Tok mindegy van e vagy nincs baratja. Minek ezen lovagolni. Elutasit es kesz. Az indoklás mindegy.
2023. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%

"Úgy ordított hogy részben az ijedség másik részben a megalázottság harmadrészt az ital miatt sajnos adtam neki egy kisebb pofont."


Pszichopata vagy, kérdező, a veszélyesebb fajtából. Remélem, soha nem hálózol be egyetlen nőt sem.

2023. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
81%
Látom magam előtt, ahogy a nőK tömegével ezt az egy nyomorult férfit alázzák a végtelenségig...
2023. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

Te az ilyen nő zaklató fantáziálgatásra gerjedsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2023. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%

1 senki nem tehet róla hogy te többet képzelsz bele. Nem tartozik magyarázattal se!

Aztán lehet tetszettél is neki, csak közbe már alakult valakivel (ezek szerint igen).

Ha alakul valakivel valami azt akkor mondom a barátaimnak is amikor már biztosabb!

Meg miaz hogy megütöd? Szánalmas. Az egyetlen indok hogy megüssek valakit az az ha rámtámad! Ha mindig ütnek amikor valaki kamuzik az ember körül, akkor már rég börtönbe lennék.

Engem ütöttél volna meg fejbe is ruglak!

A nem az nem! Bármilyen formába is kapod.

2023. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!