Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vonzódhatok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonzódhatok egy olyan férfihoz aki nem az esetem?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, nem az esetem, hangilag se jön be, de közbe meg ha nagy ritkán összefutunk utána csak róla beszélek napokig. Szinte tényleg alig van köztünk kontakt, de ennek függvényében is ezt érzem.

Jár már így valaki? Ez mitől lehet? Ezt nem az "ellentétek vonzzák egymást" történet.


2023. okt. 13. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, jártam már úgy.
2023. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a kisugárzása, vagy valami más, mint pl. a szeme, megnyilvánulása, testbeszéde, untig elég.
2023. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Ő van "kéznél" csak


Nekem is volt hasonlo mikor kinai uzletben dolgoztam de reggel 6 tol este 6 ig minden nap és a halálunalomban már a kínai piros haju srácrol.kezdtem fantaziálni meg vonzódni hozzá úgy, hogy én rühellem ezeket a "nyikhaj" ázsiaiakat, raadásul pumuklinak is hívtuk a haja miatt.

Még jó hogy eljöttem onnan.


Ez vmi kenyszeres kivetítődés lehetett már kínomban amiért egy ócska helyen kellett állnom és lesnem (kiszolgálni)minden nap a halál unalomban éhbérért.

2023. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/3 ez nálam nem így van.


Amúgy 2/3 ha megkérdeznék se tudnám megmagyarázni mi vonz hozzá, nem tudnék rá választ adni, csak úgy "van" ez az egész bennem.

2023. okt. 13. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt ilyen, hogy a hangja sem tetszett, se az hogy nyomul, majd 3 év után még a nyelvem is lógott utána, jah,
2023. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 ös vagyok lemaradt, a fő szempont, hogy ha beszélgettünk utána a felhőkben jártam, pedig aztán nem is ismerkedtünk, csak "barátok" a klubból, mindig olyan jókat mondott, hogy teljesen pozitiv irányba ment az életem, a közelében még zöld is zöldebb volt, otthagytam miatta egy hosszú kapcsolatot, nem azért hogy vele legyek, csak inspirált, hogy ilyen emberrel legyek aki ennyire kimozdit az életbe...
2023. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
#6 és elmondod mi lett ennek a love storynak a vége?
2023. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A személyisége tetszhet.
2023. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!