Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan an ez? Hogyan vonzódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan an ez? Hogyan vonzódhatok ennyire hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy levelezőtársam, akivel már nagyjából egy éve beszélgetek. Soha nem találkoztunk, ám mégis, amikor csak meglátom a leveleit, majd kiugrik a szívem. egyszerűen boldog vagyok, hogy az a napom további rszét meghatározza. sajnos már egy hete nem kaptam tőle semmit. Több gondolat is kavarog bennem: megúnt engem, megántottam, vagy talán csak ideje nincs. szomorú, és lehangolt vagyok. Mintha a lelkem törne szép lassan darabokra. Egyszerűen őrülten hiányzik.

f/24



2014. okt. 19. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt talán pont ilyen idős koromban.

Annyit írnék, hogy felesleges idő és erőpocsékolás az egész!

Szerintem erre te is rá fogsz jönni.

Szorgalmaztam, hogy találkozzunk. Ő írta, hogy csak barátként, nekem az is megfelelt legalább egyszer tényleg lássuk a másikat.

Mindig közbejött valami vagy mire eljutottunk volna arra a napra amit ő megjelölt, hogy ráér addig nem válaszolt.

Visszagondolva totális időpazarlás volt és csak a felesleges idejét akarta valamivel kitölteni.

Nem akarom kedved szegni, lehet a tietek más eset, de légy óvatos. Sok az energia vámpír manapság. :)

2014. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!