Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szinglinként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szinglinként meggyanúsított helyzetben, amiért baráti társaság ellenkező nemű, párkapcsolatban álló tagjával táncoltatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tavaly novemberi a sztori, de most jutott el hozzám. Kb. 15 fős baráti társasággal buliztam egyedüli szingliként. Volt köztük egy csaj (legyen most a neve Mancika), akit csak ott a buliban ismertem meg, a férjét már jóval előtte ismertem. Egy alkalommal úgy alakult, hogy csak ketten ültünk az asztalnál Mancikával (a férje jó ideje valahol kint volt), én pedig ezt meguntam és felkértem táncolni. Táncoltunk 2-3-at, közben megbeszéltük, hogy honnan ismerem a férjét, meg egyéb tök általános dolgokról esett még szó.

Ezután nem beszéltünk többet sem ott a buliban, sem máshol - mivel nem is találkoztunk azóta.

Nemrég a társaság egyik férfi tagjával találkoztam és kb. az első mondata az volt hozzám, hogy "láttuk, hogy körbeugráltad Mancikát, csaptad neki a szelet. Sőt, Mancika azt mondta, hogy ezért nem is voltál neki szimpatikus."

Kb. köpni, nyelni nem tudtam, mert nem csináltam ilyesmit, nem tettem neki ajánlatot, nem kértem el a számát, sem randira nem hívtam.


Pár hét múlva lenne egy másik baráti társasággal kirándulós hosszú hétvégézés. Ugyan nem lesz ott se Mancika, se a férje, de lesznek helyettük más, számomra ismeretlen párok. Mivel jelenleg is szingli vagyok, a történtek miatt inkább lemondtam ezt a programot. Nem akarom senkinek elszedni a feleségét/párját, és azt sem, hogy indokolatlanul meggyanúsítsanak ilyennel.

A kérdéseim: a helyemben ti ennek ellenére elmennétek mégis erre a kirándulós hétvégére, vagy egyetértetek a döntésemmel?

Ha mennétek, hogyan védenétek ki, hogy még véletlenül se bélyegezzen meg senkinek a férje, hogy rámozdultam a feleségére?

Illetve a tavalyi buliban hogyan kerültétek volna el, hogy megbélyegezzenek? Vagy a társaság szingli tagjaival rendszerint ezt csinálják? Csak a buliktól, közös programoktól való távolmaradás a megoldás?


2023. okt. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék a helyedben mégis.

Mindenhol vannak olyanok, akik hajlamosak kombinálni. Érezd jól magad, ne foglalkozz senkivel. Főleg ne a hülyékkel.

Mancikának meg, ha szóba jönne, elmondanám, hogy ha tudom, hogy ilyen hülye, táncra se kellett volna. Amúgy mindenki másnak is, aki firtatja.

2023. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék.


Amúgy meg, ha mással is táncoltál, nemcsak Mancikával, akkor ne törődj ezekkel a dolgokkal. Pletyka mindig is volt és lesz, meet unatkoznak az emberek.

2023. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék a helyedben.
2023. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen velem.


Nyilván így, hogy csak olvasom nehezebb dolgom van, de nekem két értelmezésem van a történetre.

1. Ez a gyökér, Mancika férjének a legjobb barátja, vagy csak a legjobb barátjának képzeli magát és ezért élő fasztorlaszként működik és Mancika nem is mondott ilyet. De az is lehet, hogy ő is húzogatná a kis Mancit és bár tudja, hogy úgysem teheti meg, azért tudat alatt még ott a versenyszellem.

2. Hacsak nem voltál nagyon félelmetes akkor Mancika nem vette nyomulásnak a táncot, mert akkor nem fogadta volna a felkérést. Viszont az lehet, hogy Mancikának nedves lett a kis bugyija tőled, és hát azt csak el kell mesélnie a férjének, hogy táncolt valakivel, viszont a nedves bugyi miatt dolgozott menne a bűntudat és a legtöbb ember ilyenkor aki nem pszichopata illetve nem elég intelligens, az ilyenkor egy felesleges védekező pozíciót vesz fel, hogy jaj ő nyomult rám nagyon nem pedig én.


Nyilván az is lehet, hogy dugnád Mancikát csak magadnak se vallod be és tényleg volt egy kis nyomulás is pl tánc közben, ezt magadnak kell tudnod.

2023. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Nem voltam, bár én soha nem is hoznám magam olyan helyzetbe, hogy egy ismerősöm párájával 1 táncnál többet táncolnék úgy, h a párja még csak jelen sincs.
2023. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmennék.


Nem tudom milyen a társaság és persze ott sem voltam, de valahol azzal se stimmel valami, hogy valaki ennyit lát és rögtön arra asszociál, hogy fel akarod szedni őt/a feleségét. Most ha csak arra gondolok vissza, hogy régen összejöveteleken a szüleim is táncoltak másokkal és tök normális volt azokban a társaságokban (gyerekkoromban, ami nem most volt), hogy néha "párt cseréltek" már akkor se értem.


Meg azért azt le lehet vágni ha valaki nyomul és valaki csak kedves.


Szóval ez függ a köztetek lévő viszonytól meg az egyéni beállítódástól is. Én nem gondolnél arra Mancika helyében, hogy fel akarsz szedni.

2023. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem táncolok mások párjával, szerintem ez tök alap.
2023. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!