Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti társaságom lenézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságom lenézi a barátnőmet, mit tegyek? 27/F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon erős, összetartó baráti társaságom már középiskola óta, tehát majdnem 15 éve egy csapat vagyunk, mindenben számíthatunk egymásra. Ezt úgy kell elképzelni, hogy 7 fő, + azóta már csatlakozott hozzánk még 3 feleség is. Tudni kell, hogy anno elég erős elitgimibe jártunk, így mindenki népszerűbb szakokon végzett végül (orvos, közgazdász, informatikus).


2Fél éve ismertem meg a párom, kezd egyre komolyabbra fordulni a kapcsolatunk. Viszont a barátaim mind azt mondják, hogy csak a fizetésem miatt van velem. A barátnőm tanár, és hát őszintén szólva viccnek is rossz a fizetése. Mi azért a baráraimmal nettó 600-800 közt keresünk, a párom meg kap nettó 260-at, ami tényleg felvet kérdéseket. Pl. nyaranta általában elutazunk egy hétre közösen, ilyenkor alsó hangon félmillió/fő elmegy. Egy tanár ezt tényleg nem engedheti meg magának. És ezt már a többiek a szememre vetették, hogy én akarom-e eltartani...


Nem tudom mit tegyek. Szerintem nem a pénzem miatt van velem, de ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha mégis.



2023. ápr. 9. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%
Jó is egy ilyen baráti kör...
2023. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
91%
Valoszinuleg ha tudna hogy ennyire megveted a fizetese miatt nem lenne veled, vagy ha igen akkor tenyleg csak a penz miatt. Sztem ha nyaralni stb akarsz majd vele akkor jobb mar most gondolkodnod mas csajon mert neki ideje se lesz nem hogy penze
2023. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%
Remélem csak trollkérdés. Ha nem, akkor elég szomorú, hogy elvileg értelmiségi, elitiskolába járt emberek itt tartanak szellemileg, hogy szerintük a pénz határozza meg egy ember értékét.
2023. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jogos a kérdés, hogy csak a pénzedért van-e veled, de a válasz nem föltétlenül az, hogy igen.
2023. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Nem azt mondják, hogy a pénz határozza meg az értékét. Hanem hogy ennek hosszú távon az lesz a vége, hogy nekem kell őt eltartani.
2023. ápr. 9. 15:27
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
Keress akkor egy olyan lányt, aki az elit haverjaidnak megfelel🤦‍♂️
2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Én is remélem, hogy trollkérdés. A te világnézeted szerint "elit" szakon végeztem (közgazdászként a bátyám is az) mégse keres egyikünk se nettó 600-800at. Ti hol éltek??


Másik: nem kell, hogy egy nyaralás 500ezer/főbe kerüljön. Ki lehet hozni okkal olcsóbban is.


Szóval ha nem kamu, akkor ordas nagy sznobok vagytok. Mondom ezt úgy, hogy eszerint a felfogás szerint "elit" vagyok (én nem tartom magam annak), fehérbőrű, heteroszexuális, diplomás közgazdász, idegennyelveket beszélő nő:D


Remélem a csajod talál jobbat.

2023. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom. A 260-300.000 netto ft az atlagfizu itt magyarorszagon, tudom mert munkaugyibe dolgozom. Szinte alig latok 600-800 nettos fizukat, ifen, par orvis, mérnök meg infós és ennyi. De sokszor még mérnök is dolgozik netto 300-400 kozott meg kozgazdasz. A ti fizutok a kuriozum, barmennyire is hiszed hogy az a tobbség. Kereshetsz masik nőt, hres, tb ugyintezit, de az is olyan 300-400 korul fog keresni maximum es ha vm multi és nagy ceg. Nehéz lesz találnod gazdagabb nőt, de sok sikert. Mellesleg ha mar most keresel 600 nettot, mibol gondolod hogy mindig ennyit fogsz? Én azt látom most, hogy pont a magasabb fizetesu emberektol próbál megszabadulni a ceg es alulrol potolni. Nagy az inflacio, nem vásarolgatnak az emberek, ergo visszaesik a kereslet, nem termeled meg a 600 nettos fizud plusz profitot a cegnek. Es amugy 500at elversz nyaralni? Ez a pénz amit keresel, edes kevés lesz arra hogy kocsihitelt, lakashitelt, gyerektabort, kiskutyat fizess es persze imadkozhatsz hogy mindig ennyi maradjon a fizud vagy csak nojon. Lattam en mar masfel millas fizetesu embert is ott rimankodni a telefonban, mikor jon meg a segely, mert a hitelt fizetni kell. Azt hitte a masfel millas fizetes orokre megmarad. Jobban jarsz, ha inkabb a barataidat korlatozod es inkabb visszaveszel a penzkoltesbol. A baratnodnek tanarkent mindig fix lesz es stabil az allasa, sot most jelentettek be a berfejlesztest. Inkabb a te karrieredert aggodnek.
2023. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%
Nem szó szerint ezt mondták Kérdező, de az egész hozzáállásukból pontosan ez sugárzik, mert szerintük ez a nő pusztán a pénzed miatt van veled. Elit értelmiségiként el sem tudják képzelni, hogy egy párkapcsolatot ne csak a pénz mozgasson. Mellesleg semmi közük ahhoz, hogy te esetleg átvállalsz-e valamit az esetleges útiköltségéből. Undorító módon a barátnőd és a te pénztárcádban turkálnak.
2023. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
15%

7

A kérdés inkább az, hogy te hol élsz? NEM elit, romániai egyetemen végeztem, és nettó 500-az keresek közgazdászként. Ja, és fiatalabb vagyok, mint a kérdező.

Jó (ha nem is föltétlenül prémium) diploma + nyelvvizsga + egy kis szürkeállomány és lazán megvan a nettó félmilla. Persze dolgozni is kell keményen.

2023. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!