Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14.5 éves vagyok még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14.5 éves vagyok még nem menstruáltam, lehet belőle bajom ha megujjazom magam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:27
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:
mi köze a kettőnek egymáshoz?
2010. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát hogy lehet-e belőle bajom hogyha véletlenül átszakítanám a szűzhártyám?
2010. okt. 18. 18:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a fenének?? Magadnak csinálva nem lesz jó.A csiklódat tanuld meg izgatni és elmenni.
2010. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor, ha véletlenül átszakítod a szűzhártyád? Még mindíg egyik se függ össze a másikkal.
2010. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem nem lesz belőle bajod kivéve ha mondjuk túl erősen csinálod vagy nagy körömmel vagy ilyemsi és felsérted vele a hüvelyfaladat de erre kicsi az esély és ez amúgy sem attól függ h menstruálsz e
2010. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat....:)
2010. okt. 18. 19:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy befolyásolja-e a menstruációt az ujjazás, akkor NEM!
2010. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogy lehet-e belőle bajom...
2010. okt. 21. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. De igaza van egy fentebb válaszolónak, inkább a csiklódat izgasd, azzal többre mész. Persze ahogy jó neked. :)
2010. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk igen, ha egy hatalmas láncfűrészt raksz az ujjadra, vagy ha az ujjaddal becsúszok a kezed egészen vállig. akkor igen, előfordulhat, de legalább találsz valami meglepetést. Talán egy új turmixot karácsonyra, vagy egy új mobilt. Még hasznodra lehet, sőt. Pénzt sem kell költeni az ajándékokra. Azért a búvárszemüveg ajánlott.
2010. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!