Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar negy eve h eloszor menstru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar negy eve h eloszor menstrualtam es meg most sem rendszerezodott rendesen. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, mit tegyek?
2011. júl. 5. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. beszélj anyukáddal

2. forduljatok orvoshoz

2011. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oke
2011. júl. 5. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelsőtől kezdve rendszeres, úgyhogy szerintem nem normális, ha nem az, ennyi ideje meg pláne nem. Mindenképpen menj el egy gyereknőgyógyászhoz, ő majd felír valószínű gyógyszert, amivel megpróbálja beállítani neked.
2011. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig nem rendszeres, pedig huszonéves vagyok. Anyukámnak sem volt rendszeres, csak a szülés után állt be. Szerintem nem kell túlaggódnod, ha azért aránylag jó időközönként megjön, de persze jó, ha kivizsgáltatod magad, mert megnyugszol, hogy nincs semmi szervi bajod.
2011. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de te ebbol az okbol voltal kivizsgalasra?
2011. júl. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!