Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen múlttal hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen múlttal hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
28 évesen alig van tapasztalatom, 25 évesen vesztettem el, és eddig lefeküdtem 13 nővel, akik mind 35-50 között voltak.

2023. okt. 14. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Std szűréssel vagy mi a neve.
2023. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én alapból sosem kérdezem a múltról az embereket és ők se az enyémet, párkapcsolatban sem
2023. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem prostikhoz jártam
2023. okt. 14. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

13 nővel voltál, az szerintem nem kevés, bár azért a tapasztalat az nem csak ennyitől függ.


Eleve van egy olyan dolog, hogy tehetség, minden olyan dolog ami csinálható/játszható/művelhető, abban lehet tehetséges és tehetségtelen is az ember. A szexnek is megvan a maga Neumann Jánosa aki már a 2. aktus után jobb lesz mint az átlag ember az 1000. után.


Minden dolog ami csinálható/játszható/művelhető, abban lehet fejlődni, és ez a fejlődés mindíg egy növekvő, konváv görbére illeszkedik. Tehát az első pár alkalom után több tapasztalot szerzel, ha mindent megteszel, hogy nehogy ragadjon rád valami akkor is fejlődsz, aztán ahogy egyre több tapasztalatod lesz, annál kevesebbszer történik olyan, ami eddig még nem volt.


Egy bizonyos szint fölött már nem elég csinálni, hanem ki kell elemezni a dolgot, akarni kell fejlődni. Pl a sakkban sokak szerint a sakkban tehetséges embereknek ez kb 2000 élő pont körül jön el. Ez az a pont, amikor hiába játszol még 1000szer akkor sem leszel jobb ha nincs meg benned a vágy hogy igenis fejlődök, igenis kielemzem a hibáimat.


13 nő... mennyit is mondtál el ezzel? Ha van egy jóképű pasi aki minden nap más lányt szed fel. 2 perc alatt elmegy csak magára koncentrál és csak sima standard kutyapózban dugja mindig őket, akkor ő kevésbé lesz tapasztalt mint az a férfi aki 1 nővel volt életében, már 10 éve együtt vannak de nagyon nagyon sokmindent kipróbáltak együtt. Odafigyelve a nőre.

Egy analógia, hogy jobban megértsd: ha szakács akarsz lenni, akkor persze hasznos ha több fajta tűzhellyel megismerkedsz(mint ahogy nyilvan minden nő kicsit más és kicsit más igényei vannak.) De az elején többet fejlődsz azáltal, hogyha egy tűzhellyen csinálsz 1000 fajta ételt. Akkor többet fejlődsz mintha 13 különböző tűzhelyen csinálsz csak tojásrántottát.


Ha van egy kis érzéked a szexhez és a 13 nő közül, volt legalább 4-5 akivel nem csak egyéjszakás volt és megtanultatok egymásra hangolódni, akkor valószínűleg te már ennek az említett növekvő konkáv görbének a vízszintesebb részén helyezkedsz el.


Azért írtam ilyen részletes választ, mert a kérdésed alapján, sem a szexről, sem az életről nem tudsz sokmindent.


25F

2023. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Élőben nem tudok ismerkedni, ezek mind a társkeresőről voltak. Gátlástalan vagyok, mikor telefonon beszélek valakivel, illetve ha már talizunk akkor teljesen magabiztos vagyok, szemrebbenés nélkül teszek fel intim kérdéseket
2023. okt. 14. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

3#Na akkor el se mész szűrésre se.

A nem prostik is tele vannak gombakkal candidakkal is.

2023. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megyek, az életem így is 0
2023. okt. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!