Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek utcán nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek utcán nő létemre ha nem birom a netes társkert már?

Figyelt kérdés

Sokszor van illetve csak az van hogy netről akivel találkozom kiderül hogy más mint a képen vagy egy ronda tagbaszakadt ember.

Ezen kivul sok a foglalt vagy paraszt is.

Meg a sérült.


Viszont amikor megyek utcan mindig van aki tetszik es néz engem, utánam fordul, vagy olyan is hogy epp talalkoztam az egyik rondával es másik pasi meg rámköszön az utcán, vagy beülünk valahova erre egy nekem tetsző pasi néz engem de kozben azzal kell lennem akivel vagyok.


Tegnap is egy olyannal randiztam netről aki élőben ronda. Nem is az hogy nem tetszik nekem hanem szerintem egy nőnek se tetszene

Aztán rámirt 2 szexkereső is 100 km-ről. Meg pár szakállas majom(utálom a szakállat)elegem van a netből.


Utcán viszont sokszor látok olyat aki tetszik es viszont. Igy este megyek majd valahova egyedül.

Hogyan ismerkedjek hogy ne nézzenek le hogy pasikat szólitgatok le?



2023. szept. 23. 12:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Vegyél be xanaxot nénje, baj van a toronyban!
2023. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pasihiány van nénje.
2023. szept. 23. 12:33
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

1, Bármilyen hihetetlen is az itteni burokban élő embereknek, de a netes társkeresőkön kb. pont ugyanazok vannak fent, akikkel hétköznap összefuttok az utcán. Nem űrlények, nem más bolygóról jöttek.

2, Azért ne állítsuk már be úgy, hogy szinte mindenki máshogy néz ki és foglalt a társkeresőről. Rengeteg normális, egyedülálló ember van, aki reális képet rak fel.

3, Ülj be egy kávézóba. Ha tetszik valaki, menj oda és kérdezd meg, hogy leülhetsz e. (Arra viszont készülj fel, hogy így még az is könnyebben félrelép, aki amúgy nem tenne energiát a társkeresőzős félrelépésbe. Szóval, jobb helyzetben nem leszel.)

2023. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ezért nem szólítgatnék le pasikat. Ha már vigyorogtok egymásra mint a vadalma, akkor odasóhajtod, hogy "Szia!*édes mosoly*". Esetleg még utána is fordulsz, és ha ő is utánad, akkor látni fogja. Ezek után az élelmesebbje (aki nem csak egy utcai flörtöt akart, mielőtt hazamegy az asszonyhoz) maga fog leszólítani téged.
2023. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
A szakállasok meg téged utálnak. Meg sem érdemled őket.
2023. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem irnának rám a szakállasok.

Jo kipróbalom, leülök egy kávézoba.

2023. szept. 23. 12:51
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem meg a feleségem nem igényli a szexet, de azt megengedi, hogy mással szexeljek. Más meg viszon nem akar, mert nem úgy nézek ki, mint Brad Pit és mert hogy házas vagyok.
2023. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy radmosolyog az utcán nem azt jelenti, hogy akár ismerkedni akár, főleg, hogy komolyan. Simán csak megnézése, de lehet, hogy van nője.
2023. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen flegma stílussal a normális férfiak messziről kerülni fognak, maradnak akikről írtál.
2023. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs füles a fejeden,én leszólítalak.
2023. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!