Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok változtatni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok változtatni ?

Figyelt kérdés

A párommal kb 6even keresztül együtt dolgoztunk és most hogy lassan jön a baba én nekem abba kellett hagyjam a munkát de nagyon kötődöm hozzá(iszonyatosan). mióta egyedül jár van bennem egyben félelem hogy esetleg valakit talál magának de emelett ami még rosszabb hogy ennyi év után is nehéz elviselni hogy nincs mellettem.

Sokszor tör rám a sírás hogy ha elmegy .mintha meg bolondultam volna nem tagadom .És itt nem konkrét a bizalom téma csak egyszerűen önbizalom hiánya miatt fellépő félelem.:(

Valakinek esetleg ilyen erős kötődés vagy tapasztalat a párja iránt??


2023. okt. 15. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

a nő megbolondul ha terhes.


teli vagy hormonokkal készül a tested arra hogy kötődj a gyerekhez.


semmi esetre se kezdj bármilyen gyógyszert szedni.


ki kell bíronod és mikor megszületik a gyerek ezeket az energiákat csatornázd a gyerekbe, olvass utána hogy milyennek kell lennie egy anya gyerek kapcsolatnak és viselkedj normálisan mert ha most megalapozod a kapcsolatot a gyerekkel akkor a jövőben sokkal könnyebb lesz vele, éppen ezért tombolnak benned a hormonok, ezért vagy most extrém érzelmes mert szó szerint imádod kell majd a gyereket szólva igazából semmi baj nincs csak ez egy átmeneti szar időszak és nyilván nagyon szereted a pasid és csak ő van ott fizikailag csak fél tud termelődni ez az energia de ha meg lesz a gyerek tereld a gyerek felé.


ja és a pasid segítsen neked a gyerek nevelésében. beszéljétek meg hogy ő is keljen fel este ha sír hogy te tudj aludni. és hasonlók stb...


után meg jutalmazd meg egy jó sex el a pasid másnap, így jó lesz a kapcsolatotok és ő is kötődik majd a gyerekhez te meg tudsz este pihenni.

2023. okt. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én bennem mindig is ez volt hogy nagyon erős volt a kötődés ő felé

Igazából a mi kapcsolatunk a párommal nem mindig jó és sokkal többet adok én bele ő viszont annyira nem és minden kicsi változást vagy rossz szót rossz néven veszek és már agyalok

Nyilván hogy mindig át vertek ez is benne van de nem tudom hogy hogy tud valaki ennyire kötődni a másikhoz

Iszonyatosan nagy érzelem fűz hozzá.

És félek hogy elveszítem.

Igen bolond vagyok ..

És szerettem is volna elmenni pszichológushoz mert tisztában vagyok vele hogy sok minden nem normális szerintem.

És nem csak attól félek hogy elveszítem hanem hogy esetleg ugye most kevesebbet lesz velem így ha esetleg valakivel megismerkedik itt hagy minket vagy esetleg nem szól ha van valaki .

Minden jár a fejembe és mintha valami súly húzna le .

Az egész napomat elrontja az állandó aggodalom, félelem, hiányolas:(

2023. okt. 15. 05:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy csepp önbizalmam nincs sajnos és ez a legnagyobb baj szerintem de ezen nem tudok változtatni soha nem tudtam magamnak megfelelni és inkább bele szakadok mindenbe csak hogy elérjek bármit de így is hiány van bennem mindig
2023. okt. 15. 05:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben keress MOST online egy pszichológust. Ki se kell mozdulni, videohivásban vagy Chat-en, aztán beszélgess vele sokat. Nincs ingyen, de olcsóbb mint egy válás meg egy gyereket egyedül nevelni.
2023. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!