Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek azért vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek azért vannak itt kiakadva ránk, 30-as nőkre, mert népszerűek vagyunk a jó férfiaknál is?

Figyelt kérdés

Én elvált 30-as nő vagyok, értelmiségi, mindig adtam magamra, de most, hogy egyedülálló vagyok, egy csomó 10-en, 20-on éves srác, férfi is ír rám közösségi oldalakon.

Itt néhány incel viszont öregedő, rozoga csoroszlyáknak tart minket, akik senkinek sem kellenek, pedig ez egyértelműen nem igaz, és a férfiak, akik keresnek, nem a csúnya, lúzer nőt sohasem találók kategória, hanem jőképűek, igényesek. Gondolom, ezzel nem csak én vagyok így, sok más nőt is keresnek.



2023. okt. 15. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, de gyenge!
2023. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nemhogy egy 30, hanem egy 50 vagy 60 éves nő is népszerűbb társkereső oldalon végtelenszer (akár szexre, akár kapcsolatra), mint egy 25 éves nem jóképű férfi.


De egyébként ezzel nincs semmi baj sem, csak tudod egyszerre nem lehet azt mondani, hogy nagyon népszerű vagy, a következő posztban pedig azon siránkozni, hogy milyen nehéz is a párkeresés. Mert ha neked a csúcson lévőként nehéz, akkor az emberek 90%-ának mission impossible hozzád képest.

2023. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén szólva engem egyáltalán nem érdekel hány pasi kezdene ki velem, főleg a tőlem fiatalabbak, mert legvégül egymást "választjuk" a megfelelővel.
2023. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

"Nemhogy egy 30, hanem egy 50 vagy 60 éves nő is népszerűbb társkereső oldalon végtelenszer (akár szexre, akár kapcsolatra), mint egy 25 éves nem jóképű férfi"



Csak hat nem az olyan pasik koreben, akik megfelelnek a hervadek kiralylanyoknak.....



39F incel

2023. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

5

Te meg senkinek sem feleltek meg. :D

2023. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!