Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok úgy nagyvécére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy nagyvécére menni, ha a pasim is ott van nálunk. Cikinek érzem, hogy esetleg hallja a dolgokat. Tényleg illúzióromboló vagy csak én vok gátlásos? Lányok, ti se tudok úgy wc-re menni, ha ott a pasitok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyet szerintem érdemes elötte elintézni (mielött odamegy).
2009. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát jó, de általában 2 napig nálnuk van minimum...
2009. jan. 2. 16:16
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Szia! első időkben, amikor egymásnál voltunk a volt btommal, kész horror volt ez a dolog számomra is. volt, hogy már nagyon kellett, de én csak tartogattam, a hasam viszont már úgy fájt hogy csak na. aztán egyszer tényleg nem bírtam tovább, és elmentem nagyvécézni.

valamivel később meg úgy gondoltam vezsek egy nagy levegőt, és elmondtam a btomnak, hogy annak dacára hogy nő vagyok, nekem is vannak ilyesmi élettani funkcióim, és legyen szíves, ne sertepertéljen a mosdó körül, amikor én látványosan bevonulok oda (én legjobban attól féltem, meghallja a hangokat dolog közben:D) és láss csodát, annyi volt areakciója, hogy nevetett egy jót, és azt mondta, hogy ne hülyüljek már ez természetes, ezen nehogy már fennakadjak, pontosan tudja, hogy a nőknek sem különbözik az emésztésük a ffiakétól. így meg lett olvda a probléma, de azt továbbra is fenntartottam, hogy ilyenkor ne tegyen-vegyen a mosdó közelében. szóval ez is megoldás.

Egyik bnőm viszont úgy oldotta ezt meg,hogy átállította magát arra, hogy reggel menjen vécézni, mikor a pasija még alszik.

Érdekes, hogy ez a pasiknak mennyire nem okoz stresszt. sőt, köztük ez egyenesen társalgási téma sörözésnél.

2009. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Hát valahogy én is mindig így vagyok ezzel... :S

De nem csak akkor ha én vagyok a barátomnál,de még akkor is amikor ő van nálunk(pedig otthon vagyok és ilyenkor még se megy :S )

De am. táborba is ez volt... xD

2009. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Nyugi, ez idővel változni fog. Teljesen természetes lesz, és nem érzed majd magad kényelmetlenül.

Petranova

2009. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló utolsó mondatát tanúsíthatom, mi ezt rendszeresen kibeszéljük egymás közt :D

Amúgy ne aggódj, sokan vannak így, nekem se megy, ha valaki matat az ajtó előtt.

2009. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor sör se kell hozzá, ezzel mi viccelődünk, szóval nehogy már ilyeneken fennakadj ez olyan mintha hallanád, hogy ő pisil és közben attól kéne rettegnie, hogy hallod ahogy csobog és ez biztos undorít téged...gondolom azért ez nem így van. Hidd el, hogy őt sem zavarja. (17/f)
2009. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, mire gondoltok, de a csobbanás hangja nagyon egyszerűen tompítható, ha fészket raksz a lefolyóba WC-papírból.

Amúgy én sem értem, miért kell ezen ennyit problémázni, ez egy teljesen természetes dolog, emberek vagyunk.

2009. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De akk eldugul a wc... xD
2009. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

hát basszus, mekkora hisztis brigád vagytok!


én simán elmegyek kakkantani, akárhol vagyok, aminek ki kell jönnie, annak ki kell jönnie...

ha itt van nálam a pasim, akkor is simán pottyantok :D de ő is! van légfrissitő, 10perc múlva má azt sem lehet érezni, hogy egyáltalán volt ott valaki...

én egy pasi kedvéért se kapnék gyomorgörcsöt...


monnyuk a pukizás, az más téma :D de sztem ha már 10éve együtt vagy valakivel, akko má az is simán megy :D

2009. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!