Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem lehet a hang...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lehet a hang illúzióromboló?

Figyelt kérdés
Mondjuk az én esetemben meglátok egy lányt (ha lány olvassa akkor te fiút) nagyon jól néz ki aztán meghallom a hangját és waaahh, borzaaalmass, csak én tapasztaltam még ilyet?:S
2010. jún. 14. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, sokan állítják, hogy a hang is nagyon befolyásoló szerep a párválasztásunkkor.
2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja lehet.rollam irtál.fiu vok.
2010. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem az enyém nem az , azért mert elég mély... xd
2010. jún. 14. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
a hang sokat számít , a lányoknál a vékony férfiaknál a mély hangot kedveljük
2010. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem rengeteget számít.. :D ha egy fiúnak olyan a hangja ami tetszik teljesen elolvadok..imádom :D
2010. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és számodra az milyen?
2010. jún. 14. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:

igen. volt már, hogy a fiú külselye nagyon tettszett. de megszólalt...

olyan kiábrándító hangot nem túl gyakran hallani.

L/18

2010. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is fontos....de nem tudom elmagyarázni h milyen hang az a jó hang....:D
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én barátomnak imádom a hangját...olyan szexi.
2010. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez fordítva is igaz lehet, pl ha beszélsz vkivel telefonon de még élőben nem láttad, és úgy ítéled meg hogy milyen kellemes hangja van, aztán meg a személyes találkozónál a külsejében nagyot csalódsz.
2010. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!