Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mindenkinél így működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenkinél így működik?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal aki 27 éves. Bármikor megyek vásárolni magamnak ruhát ő azt utólag mindig kifizeti. Egyébként nem napi szinten járok, hanem havi 1x maximum, de akkor is a legszükségesebbeket (bugyi, melltartó, zokni, cipő)

Általában akkor veszek valamit, ha már a régi nem viselhető, koszos szakadt stb

(nem igénytelen vagyok, csak feleslegesen nem veszek ruhát)

Ma vettem télére egy bokacsizmát (már ha lesz itt tél), mert jó áron volt és volt a méretemben 1 db.

A párom már jelezte, hogy az árát a cipőnek a mellényem zsebébe tette. Vagy oda szokta adni, vagy ő maga jön el velem és lük arrébb a kasszánál. Én életemben nem vehettem neki semmit. Még egy fagyit se, mert mindig odébb hessint.

Én még tanulok, nem nagy a jövedelmem, de azért tudnám állni ezeket a dolgokat. Ő már dolgozik, de akkor is a sokadik után már rossz érzés.

Velem van a baj? Ti mit tennétek a helyemben? A szüleim szerint és az ő szülei szerint ez a normális, hogy a fiú fizet mindent. De szerintem a bugyikat igazán megvehetném magamnak. A pénzt hiába akartam visszaadni, nem lehet. Ha vennék neki valamit azt is így kifizeti kivéve a szülinapján és karácsonykor az a két nap van az évben amikor én is megajádnékozhatom.

20l


2023. okt. 16. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked így nem jó, akkor beszélni kellene vele erről. Ha nem érti meg honnan indulsz ki, akkor döntsd el, hogy lehet-e ezt így továbbra is folytatni.
2023. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudja, hogy bugyit vettél? Honnan tudja, mennyiért vásároltál? Ha ilyen szinten beszámolsz róla, valószínűleg ő azt gondolja, hogy elvárod, hogy fizesse. Az, hogy a pénztárnál odaáll és fizet, az oké, életszerű. De utólag nem is kéne tudnia ilyenekről, pláne az árukról.

N

2023. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a csávó anyja..
2023. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem pontos árat ad oda, hogy most 1545 ft-ot fizettem és annyit ad, hanem olyankor 2000-et ad. Általában tudja mikor hova megyek, aztán kiderül, hogy miért megyek. De szerintem egy kapcsolatban ez nem titok.
2023. okt. 16. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, nekem ez nem menne. Akkorának érezném magam, mint egy bolha. Ez még anyumtól is durva lenne, de a páromtól... de gondolom, neki ezért kell 20 éves kislány
2023. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglesz ennek az ára hamarosan, vissza fogja ő kérni más formában is...
2023. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ilyen szinten nem normális. Másrészt meg oké, hogy tanulsz, meg én is, de nagyon zavarna, hogy 100%-ban ő költ rám és néha nem viszonozhatom egy fagyival vagy egy kávéval.


Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy a szülők mit mondanak, nem ők élik a kapcsolatodat. Te gondold át szerinted mi lenne a normális és komfortos és igenis beszélj vele erről nyíltan és őszintén.


Ott ahol két ember együtt van, nem kéne hogy ez probléma legyen. Ez most olyan, hogy nyilván éltek nemi életet ahol sokkal intimebb dolgok történnek, arról is beszélni kell akkor ez nehogy már ciki legyen.

2023. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez független a nemektől. Nem normális, hogy mindent a férfi fizet. Van ahol nincs férfi a kapcsolatban.

Az a normális, hogy az fizet mindent, akinek van pénze...

Én most vagyok 27, ha lenne egy tanuló 20 éves párom, én is mindent fizetnék. Alap...

2023. okt. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szerintem ne menjünk bele a melegek kategóriában, mert szerintem nem nevezhető az egy párkapcsolatnak. Két barát akik elmehibbantak. Kezdem unni, hogy minden nap hallanom kell valamilyen formában a melegekről. Meg lehet engem kövezni, utálni, de nem bírom ezt az erőltetést. Van olyan, hogy meleg felvonulás akkor Valentin napkor a szerelmes párok miért nem vonulgatnak egy nagy tömegbe? Jaa vagy azt nem kell reklámozni...

2023. okt. 17. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Undorító vagy, majd ha a fiad, vagy lányod is az LGBTQ tagjaihoz tartozna, akkor is hangoztasd azt amit leírtál.
2023. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!