Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltjátok Facebook,instáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltjátok Facebook,instáról azt a személyt akivel vége lett a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak 1 hónapig tartott,nem is gondoltam hogy ilyen sokat jelent nekem ez a személy,hisz nem is olyan régen ismertem meg.Ő kidobott,mert más tervei vannak.Viszont én teljesen kivagyok 0-24 rá gondolok,komolyan mint aki fülig szerelmes,de azt azért nem hiszem,ah de nagyon rossz.

Nem tudom jó döntés lenne e le tiltani. Egy feszt azt várom hogy írjon,vagy én akarok neki írni,aztán nagy nehezen lebeszélem magam róla,de félek nem fogom kibírni,hülyét csinálok magamból. Azért sem akartam törölni,tiltani,mert nem akarom azt higgye én haragszom rá,nem haragszom rá,csak fáj hogy vége és persze hiányzik.Szerintetek jó döntés lenne?



2023. okt. 17. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagy
2023. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen nemű vagyok,nem azt kérdeztem. 😀
2023. okt. 17. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy könnyebb elfelejteni.

Ennek vége

2023. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tiltottam senkit. Csak akkor tiltanék bárkit is, ha zaklatna.
2023. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Le. Mindenhonnan. Sőt, ha komoly volt, zárat és kódokat is cserélek.
2023. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleve fel se veszem.
2023. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak töröld az ismerősök közül, hogy ne dobálja fel neked, ha megoszt valamit. Minden olyan dolgot szüntess meg, ami táplálja azt, hogy rá gondolsz. Persze csak akkor, ha valóban ezt akarod.
2023. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagy?

Írj neki!

2023. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!