Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok,ha ismerkednét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok,ha ismerkednétek egy hosszabb ideje egyedül élő nővel,és megtudnátok hogy volt alkalmi kapcsolata,terhes is lett de nem tartotta meg? Zavarna az ismerkedésben,folytatnátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ellenkezőleg! Képes volt felelősségteljes döntést hozni
2023. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
volt olyan csajom aki előttem tartott sex partnert nem volt gond, az volt a gond hogy mellettem is flörtölt pasikkal.
2023. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Első nemtudom miért lett lepontozva 🤔😂😂

Nem tartott meg egy gyereket, akit egyedül kellett volna felneveljen és volt alkalmi kapcsolata, hűha micsoda bűnök.

Azthiszem sokan magunkba nézhetünk örülhetünk amiért életbe maradtunk olyan fiatalon és hülyén 😂😂

A múlt már történelem, tanulni kell belőle. Nincs ezzel baj.

2023. okt. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint a pasiról.
2023. okt. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Kapcsolat alatt is lenne alkalmija vagy esetleg tartós kapcsolata. Volt ilyen nő ismerősöm.
2023. okt. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. Amit előttem tett az nem az én dolgom
2023. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Volt exem egyike: barátságban maradtunk de szexelni össze jártunk. Közben össze jött egy pasival, mondtam hogy akkor hagyjuk a mi dolgunkat. Mondta hogy nem, 4 hónapig nem akar vele lefeküdni, addig járjunk össze. Ilyenek ezek a nők 😂😂😂😂
2023. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. F 45
2023. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!