Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy asexuális pár valóban jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy asexuális pár valóban jól tudja magát érezni szerintetek sex nélül? Vagy egy egyedül élő asexuális? Az asexuális az frigid, vagy mi a fene?

Figyelt kérdés
Vagy ezek a cikkek amiket lehet olvasni, mind kamu?

2022. jún. 1. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szex. Nem “sex”, nem “szeksz”. Szex!!!
2022. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
*aseksuális
2022. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzik magukat, mivel nincs szükségük szexre. Tudom, ez az átlag heterónak hihetetlen, de ők tényleg megvannak szex nélkül.


Ezt kicsiben az is átélheti, aki például beleveti magát a tanulásba, és 1 éven csak tanul, nem jár el szórakozni, sem ismerkedni stb. Hidd el, nem lesz baja.

2022. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten aszexuálisak /tehát aszexuális pár/, akkor jól érzik magukat együtt mivel egyikük sem érez szexuális vonzódást.Persze kérdés,hogy egyéb vonatkozásban mennyire jönnek ki.
2022. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

A kérdést csak úgy lehetne eldönteni, ha ebben a témában egy szakember kérdezné meg az aszexuális embereket, párokat, miközben azok minden egyes válaszát hazugságvizsgálóval monitoroznák.

Kissé én is szkeptikus vagyok a témával, már csak amiatt is, mivel nem tisztázott, hogy egy aszexuális tényleg az-e, vagy csak bemeséli magának?! :,D

2022. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Erről hallottam én is, de nem tudom elképzelni, hogy valós jelenség. Van ember a földön akit nem érdekel a szex? Főleg, ha szerelmes?
2022. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Te lenni elmebeteg? Miért nem tudni írni magyar nyelv? Lenni indián vagy egyéb ősember?
2022. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Az aszexuális általában nem él párkapcsolatban, mert arra sincs igénye. Maszturbál is egyébként, de mással nem érez nemi vágyat.

Talán a szűkreszexuális.

Mivel ők ilyenek, a meleg meg meleg, ezért teljesen jól vannak.

N 30

2022. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Tudod egy párkapcsolat nem csak a szexről szól
2023. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!