Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi minden nap a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi minden nap a volt párom instagramon és facebookon amit kiteszek sztoriba?

Figyelt kérdés
Fél éve szakított velem, azóta mással van együtt.
2023. okt. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök is maradtatok mindkét felületen? Gondolom békés volt a szakítás, érdekli, mi van veled. Ezt pontosan inkább ő tudná megmondani.
2023. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nézi?
2023. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ismerősök maradtunk mindkét felületen.

Nem haraggal váltunk szét, bár ő megcsalt engem. Azóta azzal a személyel van együtt….

2023. okt. 20. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegeti ugyanúgy mint másét, nincs mögötte más.
2023. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megunta az új nőt.
2023. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézegeti, mint minden ismerős sztoriját. Ennyi.
2023. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Puszta kíváncsiság. Én is rá szoktam keresni néha az exekre, holott már marhára nem érdekelnek "úgy", csupán érdekel, hogyan alakul az életük és jó látni, hogy azóta ők is boldogok úgy, mint én 😊
2023. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!