Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti melyik férfit választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti melyik férfit választanátok? Gyakorlatias, mindent megszerel, de paraszt vagy egy esetlent, aki érzelmileg kielégít benneteket?

Figyelt kérdés
Csak ezekből lehet itt választani.

2023. okt. 21. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Az elso eletrevalot egyerelmuen. Gondolom meg sportol is es helyes is.
2023. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Az esetlent.
2023. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kitana. ***** válasza:
97%
Ha az esetlen csak erre vonatkozik, hogy nem tud szerelni meg barkácsolni, akkor egyértelműen ezt. Túl gyakran nincs szükség ezekre a képességekre a mindennapokban, maximum évi 1-2 alkalommal ha veszek valami lapra szerelt bútort, de azt még egy igazi balfsz is össze tudja rakni jó esetben, a két emberes bútorokhoz is maximum azért kell a másik, hogy megtartsa. A legkomolyabb szerelés az elmúlt években az volt, hogy meg kellett húzni egy csavart a zárban. Komoly dolgokhoz (háztartási gépek pl) meg eleve szerelőt hívnék.
2023. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyiket sem. Egyedül sokkal jobb 😀


Ha elromlik valami, megkérem egy ismerősömet, vagy egy szakembert.


Senkit nem fogok tutujgatni, sem kezelni a bunkó megjegyzéseit.

2023. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Második.
2023. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezek kozul egyik sem! Ha ez a választek, maradok egyedül inkább
2023. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj választani akkor a másodikat. Én elég sok mindent meg tudok szerelni, a maradékra hívunk szakembert.
2023. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletesnek kell lennie, tehát egyik sem jó! Egyszerre kell gyakorlatiasnak, viccesnek, gazdagnak, értelmesnek, jó testűnek, minden szakma mesterének lennie!
2023. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért esetlen, mert nem egy ezermester, akkor őt. Egyértelműen.
2023. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán marhára nem érdekel, hogy ki mit tud megszerelni. Egy csomó dolgot megszerelek én, a nagyobb dolgokra meg úgyis szakembert fogok hívni. Egy átlag háztartásban szerintem nem kell minden héten szerelni valamit, legalábbis az enyémben biztos nem :D

Anyagilag mindent megteremtek magamnak ami kell, itthon mindent megoldok amit kell, programokra vannak barátaim és egyedül is tök jól elvagyok, szexre valszeg találnék hamar partnert, így nekem az egyetlen plusz az életben amit párkapcsolat tud nyújtani az a fajta érzelmi kielégítés és intimitás, amit csak egy társ adhat.

2023. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!