Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álszentek a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álszentek a párkapcsolatban lévő emberek?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyen dolgozok, ahol sok emberrel találkozok, és igen, van, hogy flörtölnek velem, amibe nem megyek teljesen bele (nem viszonzom), de nem is vagyok ellene. Ilyen a főnököm (nem közvetlen főnök, de felettesem) férje, aki egy nem félre érthető mondatot szúrt oda, amin csak mosolyogtam, és semlegesen válaszoltam, mindezt egy ismerős füle hallatára, aki ott volt akkor és visszamondta a páromnak.


Azóta mindenki nekem áll, hogy én mit képzelek, stb. Mintha nekik nem esnenek jól a bókok, flörtölgetések.


2023. okt. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van a párodnak. Minek vagy párkapcsolatban, ha igényed van a flörtökre? Csak palira veszed a párodat.
2023. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki más is álszent, nem csak ők.
2023. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha pl pultos, pincérnõ stb vagy, akkor mondjuk benne van a munkaköri leírásban, hogy mindenkivel jóba kell lenni, és igen, mivel szalonspicces emberek vannak, flörtölnek veled, de neked ebbõl van a jatt.

Ez mondjuk customer service, szóval a te részedrõl színészet, a vérhabos szájú Karent is körbe kell udvarolni, ha közben a halál f@szára kívánod, akkor is.



A felettesed (illetve a párja is) meg olyan, hogy te kiszolgáltatott helyzetben vagy, egy ilyen mezaliansz nem véletlen az ami.

Ha elhajtod, berág rád, simán kirúgat.

Ha felhozod a párjának, az nyilván nem neked fog hinni, és inkább téged vesz ki a képbõl mint a pasiját.


Szóval ja, ha van HR, ott kéne ezt jelenteni. Egyéb esetben meg lehet új melóhelyet nézni.

2023. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!