Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek és vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek és vélemények?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok házas . A feleségemmel 12 éve vagyunk együtt. Én 35 éves vagyok. 18 éves korom óta egy munkahelyen dolgozom, itt ismertem meg egy nőt aki tőlem 5 évvel idősebb. Ő már akkor házas volt, ezért nem közelítettem felé. Az ő házasságuk amugy is nagyon stabilnak tűnt én pedig nem akartam leégni.


3 éve oda kerültem a munkahelyen ahol ő van, 2 évig semmi nem történt. Néha beszéltünk pár szót, egy két olyan pillantás a részéről és így ennyi.


A néhány beszélgetésből több lett, majd egyre több és több.


Később már azt ereztem hogy ez tényleg több.

Ekkor én elkezdtem felé nyitni, ő pedig vette a lapot.


Egy évig tartott ez. Ami úgy nézett ki, hogy leginkább neten és a munkahelyen beszéltünk. Mindenről!! Szex, szerelem minden.

Megnyílt nekem azonban sosem volt több. Egyetlen egyszer megcsokolt, mert úgy érezte szerelmes belém. Ez egy teszt volt a részéről, hogy ki bírja e. Össze ért a szánk és csokoloztunk.


Utána oda vissza ment ez az egész. Én mindig erőltettem a többet, ő mindig vissza . Aztán megint felivelt majd megint nem.

Mindig kifogásokat keresett. Fiatalabb vagyok és később nem kell majd nekem meg ilyenek.

Minden !!! Reggel én kerestem ébredés után. Ő egy év alatt 2x írt. Ha a férje otthon volt nekem nem lehetett olyat írni. Ő sosem írt olyat.. nagyon ritkán.. inkább az én írásaimat reagalta pozitívan ebből gondoltam hogy lehet valami.


A kapcsolatunk alatt sok dologban ferditettem. Sokszor mondtam neki dolgokat amelyek nem voltak valósak. Nagyobbnak és jobbnak akartam tűnni mint valójában. Pl mikor osszevesztunk a feleségemmel nem mondtam el neki hogy voltam ,, itthon ". Vagy mikor kérdezett valamit direkt úgy válaszoltam hogy neki jó legyen. Ez mindig azért volt mert azt ereztem hogy 1 lépést előre 3 at hátra. Szóval így telt az egy év.

Volt olyan is hogy teljesen beleeltem magam egy két dologba amit mondott majd közölte , hogy nem úgy gondolta, ezért nem fog többet ilyet mondani. Pl mutatott egy kepet magáról, amire elmondtam, hogy azóta is arra maszturbálok. O ezen meglepodott. Mire én felhuztam magam és mondtam neki hogy azt gondoltam azért mutatja meg. Erre ő, hogy dehogyis csak azért hogy mert tetszett neki a kép.


Szoval így telt egy év.. én mindig a hibaimat kerestem, az igazamat próbáltam bizonygatni, jobb akartam lenni ezért sokat hazudtam. Mindig az érzéseim akartam bizonyítani.


Miután ez kiderult azota nem beszélünk. Egy szót sem. Néha néha igen, de inkább csak azért szerintem mert játszik velem.


Én kb meghulyulok nélküle. Azóta már egyedül élek. A nő közölte, hogy ha lenne is valami megcsalna mert azt érdemlem..


Rossz embernek tartom magam. A feleségem miatt is, de valamiért azt érzem a másikkal is én hibáztam.. szerintetek is így van ?? Ekkora bűn az, hogy minden őszinte gondolatom után le voltam sajnálva ezért inkább vetítettem?? Megbolondulok kb.. nem tudok rá haragudni pedig nagyon csúnyán beszélt velem.


2023. okt. 22. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két szék közül a pad alá....
2023. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rossz ember vagy és mindkettőt te cseszted el.


Esetleg gondold át az életed, legyél kicsit egyedül, aztán kezdd valakivel újra. Úgy értem, hogy egy harmadikkal, tiszta lappal.

2023. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"minden őszinte gondolatom után" ➡️ "A kapcsolatunk alatt sok dologban ferditettem. Sokszor mondtam neki dolgokat amelyek nem voltak valósak. Nagyobbnak és jobbnak akartam tűnni mint valójában." Hmmm...
2023. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kéne válni és teljesen új személlyel kapcsolatban lenni, aki szintén egyedülálló, mint te vagy.
2023. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek házasodnak az ilyenek
2023. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!