Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy olyan pasi, aki nektek is tetszik, azt mondja, hogy nagyon megkívánt így hirtelen, akkor arra mit reagáltok?

Figyelt kérdés

Mondjuk kettesben vagytok, beszélgettek, nektek nagyon tetszik a pasi, és egyszer csak közli, hogy így ahogy beszéltek hozzá, nagyon megkívánt.


Imponáló, vagy inkább hervasztó?



2023. okt. 22. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Imponáló, de ha korainak tartom úgyse fexek le vele.
2023. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Imponáló, de attól is függ mióta, mennyire ismerem, ha rögtön lerohan az nem jön be.
2023. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Tetszene :)
2023. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imponáló. Nyitott lennék rá, hogy vigyük ezt tovább. De úgy írom ezt, hogy 1. nekem nem célom komoly kapcsolat soha senkivel, 2. nagyon ritkán találkozom olyannal, akivel kölcsönös a vonzalom, így eléggé ki vagyok éhezve egy ilyen élményre.
2023. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem érteném akkor miert nem megcsókol vagy vmi? Tapsoljak annak hogy felállt a kukija vagy mit vár?
2023. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát ennyitől nem feküdnék le vele. Ebből randizás lehetne. H lerohanna, akkor kb abba is maradna a dolog.
2023. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne és tetszene egy ilyen mondás, de én olyan vagyok, hogy tutira zavarba esnék ezerrel és azt se tudnám miről szólt a beszélgetés eredetileg.
2023. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem félelmetes lenne, én nyomi Jane Austen-os lúzer vagyok, nem másokat megkívánós.
2023. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...


Volt olyan, aki hasonlóan "bókolt" (persze én bele voltam zúgva teljesen), és amellett, hogy jól esett, kicsit meg is vetettem ezért. Ő tudta, hogy szeretem őt, emiatt próbáltam kerülni, erre ő ilyen és ehhez hasonló beszólásokkal bombázott olykor. Sokkal jobban örültem volna, ha a személyiségem fogja meg.

2023. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9, mert szerinted ha éppen nagy beleéléssel beszélsz valamiről, ami alatt őbelőle azt váltod ki, hogy megkíván, akkor mi fogta meg, ha nem a személyiséged?
2023. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!