Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az féltékenységre adhat okot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az féltékenységre adhat okot, hogy az új házamban az exem szerel pár dolgot?

Figyelt kérdés
Az internettel vannak gondok, és neki ez a szakmájába vág. Vett nekem cuccot, amit ki is fizettem. Én-hoztam vittem mert messze lakik innét, de sztem ez a minimum, ha segít.
2023. okt. 23. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem ritkaság, hogy megmarad a barátság. Az első szerelmem a feleségével ott volt az esküvőmön.

A haverom meg a testvérének a volt nőjét vette el. A testvérével megbeszélték. A família normális családi életet él .

Ennyi.

Attól függ, ki milyen alkat, a felek mennyire intelligensek.

2023. okt. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el az exhez szerelni. Hívjon szakembert. Mi nem tartjuk a kapcsolatot, de miatta, mert ilyen.
2023. okt. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp a pároddal kell megbeszélned. Valakinek ez abszolút nem fér bele, valakinek meg teljesen rendben van, főleg ha ő is ott van közben. Ez egyéni.
2023. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki elfogadja van aki nem. Ezt tényleg a pároddal kell megbeszélni. Ha neki okés akkor mehet ha nem akkor viszont tiszteld a döntését...
2023. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!