Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy befolyásolja egy nő felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy befolyásolja egy nő felé táplált vonzalmadat, hogy a nőnek van gyereke?

Figyelt kérdés

Az egy kiábrándító dolog?

Vagy teljesen el lehet különíteni, nincs összefüggés?


2023. okt. 23. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha tényleg olyan a nő és a körülmények, akkor nekem abszolút nem gond egy gyerek.

Vonzalomhoz meg mi köze lenne?

2023. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem kezdenék vele...
2023. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Semleges.
2023. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Mit kezdjek vele? Én sem nőttem fel soha, úgy igazán...


Ráadásul a gyereknek van egy apja is, aki random megjelenik, fúrhat téged, eljátszhatja a menő fatert, akinél hétvégén mindig van csokis csipsz, kóla meg hamburger-hegyek, fent lehet maradni 11-ig, meg minden olyan dolgot nézni/játszani, ami otthon rossz pontot ér, vagy tilos.

2023. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalatból mondom, teljesen kiöli.
2023. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Mintha gyerek nélkul annyira élnének halnának a párjukért.

Gyerek nelkul se jobbak egy nőnèl.

2023. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

9:11, hát, vannak férfiak, akik még 40 év után is összetörik magukat a feleségükért...

Csak az a feleség az olyan, te meg valószínű másmilyen vagy...


Én megszívtam egy ilyen gyerekes nővel, szüleivel élt+ a gyereke, én akkor betudtam, hogy a gyerek nagyszülei rontották el totálisan a gyereket.

Na később kiderült, anyuka még az életét is adná, csak hogy a gyerek egy abszolút önző, tróger, kiállhatatlan, szoci/pszichopata felnőtt legyen.

A feltétel nélküli agyonhülyítés magasiskolája.

Csak ezt előbb kellett volna felismernem, spórolok némi időt...

Egy egészséges anyuka elengedi időben a porontya kezét, nem pedig még utána is utazik a világ másik végére.

2023. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"Egy egészséges anyuka elengedi időben a porontya kezét, nem pedig még utána is utazik a világ másik végére."


Gondolom nagy tapasztalatod van az anyaságban. :DD

2023. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Magát a vonzalmat nem öli meg, azt hogy komoly legyen vele a kapcsolat azt viszont igen..


""Ráadásul a gyereknek van egy apja is, aki random megjelenik, fúrhat téged, eljátszhatja a menő fatert, akinél hétvégén mindig van csokis csipsz, kóla meg hamburger-hegyek, fent lehet maradni 11-ig, meg minden olyan dolgot nézni/játszani, ami otthon rossz pontot ér, vagy tilos.""

Ezzel teljesen egyet értek.


A másik az, hogy oké van egy gyereke a nőnek. Rendben elfogadtam. Viszont O is fogadja el hogy én sajátot szeretnék.

2023. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es, egyetértek Veled, pedig magam is egyedül nevelem a kisfiamat.


Hiába nézek ki jól, és hiába nem érti senki, hogy miért nincs senkim, nem szeretném minden egyes embernek elmagyarázni, hogy egyrészt a gyerek apja még mindig gondot tudna okozni egy új kapcsolat esetén, valamint nem szeretnék több gyereket. Így rettentő korlátozottak a lehetőségeim, épp emiatt nem ismerkedem egyelőre.


És igen, sokan vonzónak találnak, van akit kifejezetten izgatott is, hogy anyuka vagyok, de komolyabb kapcsolatra senki sem vállalna fel, azt hiszem. A visszajelzések alapján a személyiségemmel sincs nagy gond, egyszerűen bonyolult most az életem.

2023. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!