Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Moert tiltanad le ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moert tiltanad le ebben az esetben a masik felet ?ez csak nekem nagyon gyerekes ?

Figyelt kérdés

Ismrkedtek ,talalkoztok ott ugymond normalis utana mint akit ki csereltek ...mellesleg par hetre megy kulfoldre vissza.hivott magaval fe en nem akarok ki menni lehet ez se tetszett neki ...aztan egyre kevess uzenet jon tole ...talalkoztam egyik este a barataimmal ,lattam h irkalt akkor ,fe nem is olvastam el gondoltam makd otthon ha haza erek ...erre azt latom tobb uzenetet vissza vont es ami megmaradt az utolsobol h o senkinel nem fut felesleges koroket stb...(tobbire nem emlekszem mar) reggel olvastam el ugye bar ra kerdeztem h ez most igy hirtelen honnan jott stb...semmi valaszt nem kaptam ra csak annyit h pakol .Rendben en nem is irtam semmit innentol kezdve ,folyamat elerheto volt ...egyszer latom torolt minden honnan ,ma reggel mar mindenhol tiltva is vagyok .39 eves ferfirol beszelunk .Ez a normalis ???Vagy mire lehet gondolni ?n33

A normalis ,ertelmes valaszokat,segitseget elore is koszonom szepen!!


2023. okt. 23. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg fogom kapni, hogy ma divat mndenkit nárcizmussal diagnosztizálni, nem is szeretnék ilyet tenni, puszán érdekességképpen megemlítem, hogy nekem egy nárcisztikus "férfi" haverom csinált ugyanilyen gyermeteg hisztit.


Jól látod, jól érzed Kérdező: retardált kretén viselkedés ez, nárcisztikusságtól függetlenül is. De gondolj bele, ha letiltott: ez olyan, mint amikor a szemét kiviszi saját magát. :D

2023. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat az.....:)
2023. okt. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!