Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők ti engednétek, hogy a gyereketek meztelenkedjen? Vagy tiltanátok?

Figyelt kérdés
hány éves korig lehet meztelen valaki a szülei előtt ?

2012. júl. 5. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A szülei előtt akárhány éves korig.
2012. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a tinédzserek többsége nem szívesen mutatkozik a szülei előtt meztelenül, akár engedik, akár nem.. de az elég fontos, hogy ne szégyelljék a testüket semelyik életkorban. :)
2012. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
sok családban ez természtes, de sztem nem kéne!
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

ja, és 13 éves kor alatt is inkább csak az azonos nemű szülő előtt mutatkozzon meztelenül, ha kell.

utólag belegondolva engem tökre zavart, fiúként édesanyám ott meztelenkedett előttem kiskoromban. nem gerjedtem rá v ilyesmi, de sokáig ha lengébb ruhában megláttam lányt, édesanyám jutott eszembe és viszolygás fogott el.

azért ennél bölcsebbek legyetek.


nyilván picit hasonló okokból nem jó ha a gyerek meztelen a másik nemű szülő előtt. én nem bántam volna ha anyám nem lát így pl. 10 éves koromban sem, minek?

2012. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Van akinél természetes a meztelenség és van ahol nem.
2012. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk természetes a meztelenség,nem okoz gondot. 41N
2020. okt. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!