Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek párkeresésnél mennyire fontos hogy sikeres legyen a nő és jól fizető munkahelye legyen, megbecsült tagja legyen a társadalomnak és mennyire fontos az érzelmi kötődés?

Figyelt kérdés
Ha vonzódsz a nőhöz, sőt, megszereted, jól kijöttök, a személyisége megfelel, érzelmileg megfogott, akkor választanál helyette inkább olyat aki jobban keres, sikeres, befolyásosabb de nem fogta meg annyira a lelked, érzelmeid? Fontosabb a gazdagabb, könnyebb élet, presztízs, befolyás, társadalmi megbecsülés? Mondjuk választanátok érzelmeitek ellenére inkább egy üzletkötőt, szóvívőt, vezető beosztásút mint egy takarítót vagy mosodában dolgozó nőt?

2023. okt. 23. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem számít, teljesen hidegen hagy a materializmus.

Számomra az a fontos hogy vonzódjunk egymáshoz, meglegyen a jó kommunikáció, passzoljon a szexualitásunk, és érzelmileg kielégítő legyen a kapcsolatunk

23F

2023. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Számomra nem fontos, hogy ő mennyit keres. Csak érezzem magam egy stabil kapcsolatban egy megbízható nővel, akkor az anyagiakat én majd megoldom.
2023. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezeket a válaszokat.
2023. okt. 23. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

"mennyire fontos hogy sikeres legyen a nő és jól fizető munkahelye legyen"



Lehetoleg ne legyen diplomas.



"mennyire fontos az érzelmi kötődés?"



Nagyon fontos.



39F incel

2023. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Van, akinek fontos és csak jó csaladbol ismerkedik. Ertsd, értelmiségi felnenok.
2023. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fontos.
2023. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nőként engem zavarna, hogy pl. én takarítok, a pasi családja meg értelmiségi és úgy állnának hozzám, hogy ezt úgysem értem meg h.lye vagyok hozzá. A társadalmi különbségek kiütköznek viselkedésben. Már akkor is ha csak vacsizni hívnak.
2023. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!