Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férjezett nőnél mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjezett nőnél mennyi esélyem van, ha...?

Figyelt kérdés

Hivatalos ügyben gyakran találkozunk, ennél többet nem szeretnék mondani, felelősséggel járó munka. Nem egy klasszikus jó nő, de számomra gyönyörű.

Észrevettem, hogy az első találkozásunk után, ahol be lettünk mutatva és kezet fogtunk egymással, szóval azóta csinosabban öltözik és picit jobban sminkel.

Ha rámosolygok, viszonozza a mosolyt, fogadja a köszönést, udvariasan válaszolgat a ,,hogy vagy" kérdésekre, de nem dob fel új témát. :(

Én már kezdettől eléggé keresem a társaságát, ez biztosan fel is tűnt neki. Az egyetlen ,,jel" az, hogy néha beharapja az alsó ajkát, amikor rám néz és még annyi, hogy amikor először találkoztunk, egész végig a számat nézte és nem a szemembe nézett.

Nem akarok szétdúlni egy házasságot, de egyszerűen nicns se éjjelem, se nappalom, amióta megláttam.

44 F


2023. okt. 23. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Fel kene mar noni, ezt a hosszerelmes dumat a tinik szoktak nyomni.
2023. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, én ilyen vagyok. Képtelen vagyok csak a testét nézni, mindig is az összkép vonzott.
2023. okt. 24. 00:02
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Esélyed bármekkora van, kérdés, hogy a lelkiismereteddel hogyan tudsz elszámolni, ha udvarolni kezdesz.
2023. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy akit vinni lehet, ott nem nagy kár már a házasságért, szóval ha az én hódítási kísérletem sikerrel jár, az önmagában azt is hordozza, hogy otthon nem klappol valami. De persze tévedhetek.
2023. okt. 24. 00:04
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezek lozungok, a korod felet siman letagadhatnad, de lehet tobbet is. Agyilag gyermeki szinten allsz. Persze lehet megint Balazska szorakoztat minket a napi szinessel, az ertelmi meg az erkolcsi melyseg egyezik.
2023. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy tessék?
2023. okt. 24. 00:29
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Furcsa, nem nagyon ad jeleket. Személy szerint véresre tudom akkor is harapni az ajkam, ha kényelmetlenül érzem magam és el akarok húzni a francba, de nem lehet. Hogy csinosabban öktözködik, nem tudom lehet éppen nem volt annyi ideje elkészülni, mikor először találkoztatok.

Szerintem ha tetszenél neki, többet beszélgetne veled, esetleg keresne munkaidőn kívül is.


Hívd el egy ebédre, figyeld meg mit reagál. Nem olyan biztos az, hogy rossz a házassága, csak mert kettőt mosolygott rád.

2023. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezek alapján semmi sem utal arra, hogy egy cseppet is érdeklődne irántad, inkább ellenkezőleg. Hozza az elvárt, alapvető udvariasságot és ennyi. Feleslegesen álmodozol róla, lépj tovább.
2023. okt. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Semennyi, vén marha.
2023. okt. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Hívd meg egy kv-ra, ebédre. Miért ide jössz ezzel menőzni? 44 évesen nincs párod, mert valaki rád mosolyog te már szerelmes leszel. Hihetetlen egy óvodás szintű gyerek vagy még, nemhiába nincs senkid.
2023. okt. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!