Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy egy 50-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy 50-es vonzó és kedves férjezett nőnek 30-as, 40-es jólkinéző pasik udvarolhatnak? Van aki kifejezetten ilyen nőt keres?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Udvarolnék 50-es férjezett nőne:
NEM udvarolnék 50-es férjezett nőnek:
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Az 50-essel nincs gond, de szerető nem kell.
2021. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Udvarolni lehet,mást nem.
2021. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én még nem vagyok 50, csak 45, de huszon- harmincasok simán bepróbálkoznak, nem is kevesen. Bár a saját korosztályom lenne ilyen aktív. 😁
2021. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 27 éves vagyok, de nem szeretnék bonyolult helyzetekbe keveredni és olyat tenni, ami valakinek rossz lesz.

Csak akkor "udvarolnék" BÁRMILYEN nőnek is, ha nem kell titkolózni, bujkálni, aggódni amiatt, hogy tilosban járunk.

2021. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy kifejezetten ilyet keresek, de nem is lenne ellenemre egy ilyen nő!
2021. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen
2021. okt. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 44 éves vagyok és mindig megdöbbenek picit, amikor 35 körüli férfiak szeretnének ismerkedni velem... nekem azért ez lefelé túl nagy korkülönbség.

...azon meg aztán tényleg nagyon, amikor ilyen huszonéves srácok... és szemre (nyilván a személyisége, háttere nem jön le elsőre) nem is elhanyagolt vagy igénytelenek. Nem tudom egyszerűen hová tenni.


(...persze a “teccő”- stílusból is van bőven, de ez a kategória életkortól függetlenül erősen felejtős :D)


...és igen, csatlakozom itt az egyik előttem íróhoz: érdekes módon a korban valóban hozzám illő férfiakból meg mintha hiány lenne... vagy a 35 körüliek vagy az 55 felettiek “célpontja” vagyok legtöbbször, ami nekem nem út.

2021. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a korosztályod férfiai a 20-as csajokat kergetik? (39F)
2021. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!