Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy egy férfi, hogy mindenkivel jókedvűen beszélget csak velem nem?

Figyelt kérdés

Előzményekben szemezést kezdeményezett, bókolt, de különösebb beszélgetés nem kerekedett a dologból. Illetve mai napig meg szokott nézni, de semmi egyebet nem lép. Más emberekkel (köztük nőkkel) lazán és vidáman beszélget.

Ahogy másokkal viselkedik, abból nem gondolom, hogy félénk lenne.


2023. okt. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kollégám ugyanezt csinálta. Hol kedves volt (bókolt, elég feltűnően), hol ignorált. A mai napig nem tudom, mi játszódott le benne.
2023. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy más nőkkel lazán beszélget, nem jelenti azt, hogy olyannal is lazán tud, aki tetszik neki.

Egyébként sok minden lehet a háttérben, nem mer, nem akar, mert bár tetszel neki, de nem annyira, van párja stb. stb.

2023. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egónövelés általad is.
2023. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
külsőd tetszik neki de nem akar tőled semmit.
2023. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy foglalt és komolyan is veszi a párkapcsolatát,veled meg csak kedves volt,illetve flörtölt,vagy egyébként sem akarna tőled semmi komolyat,csak ugratott,illetve jól esett neki,hogy van kinek tetszelegni.
2023. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zarkozott vagy vele szembe, kevesbe trermszetes, hamar le zarod a beszelgeteseket..Vannak akik azokkal tudnak csak beszelgetni ,viccelosni akik nyitottak .
2023. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy szót se szól hozzád? Vagy igen, de te nem szólsz jóformán semmit?
2023. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem pont egy szót sem, de csak nagyon alap, udvariassági dolgokat. Pl. köszön 😃

Másokkal viszont hosszasabban eldumálgat, poénkodik, velem nem szokott.

Hogy én mit mondok? Hát erre mit lehet mondani? 😃 Viszonzom az udvariassági fordulatait. Lehet amúgy, hogy zárkózottabb vagyok más emberekhez képest, ez alaptermészetem.

2023. okt. 27. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem érdekled kérdező. Bebeszéled magadnak a szemezést, mosolygást.
2023. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Hat ha viszonzod a nem hozza szolast akkor nem tudom mit problemazol.
2023. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!