Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy 30 éves férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy 30 éves férfi nem akar kapcsolatot, inkább mindenkivel csak szexelget mert amúgy is megteheti?

Figyelt kérdés

Vagy ebben a korban már el kellene köteleződni? Ti hogy gondoljatok?

Nem magamról van szó, én nő vagyok. A bátyám miatt írtam .


2019. szept. 9. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért teheti meg, mert a nők is egyre többen csak szexelgetni akarnak. Nem így lenne, nem tudna csak úgy szexelgetni.
2019. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy éli az életét, ahigy szetetné.


Minek kéne elköteleznie magát, ha nem kész rá.


Had élvezze az életet.

2019. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez így jó akkor éljen ahogy akar. Csak akkor ítélem el, ha ezt a szándékát nem közli nyíltan először és szédíti a nőket, miközben csak szexet akar.
2019. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nagyon szórakoztató életvitel aztán ha szeretne, akkor majd megállapodik.
2019. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen azismeretsegi körömben, akinek 30éves kora körül csak a szex volt a fontos, és ment a farka után. Haddmenjen, hadd élvezze ki. Vagy megkomolyodik, vagy nem. Ha nem, akkor a női nemnek is jobb, ha nem lesz komoly párkapcsolata. (Az én ismerősöm nem komolyodott meg. Már 40 fele jár, továbbra is azt hiszi, hogy a jó szex a párkapcsolat alapja es teteje. Felelőssegvállalásról, szeretetről fogalma sincs. Mindenkinek jobb,hogy még mindig egyedül van. Nem mindenkinek való a házasság)
2019. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

#5

Én is ismerek ilyet. 35 éves, de olyan, mintha megrekedt volna egy 17 éves szintjén. Csak a szex érdekli, érzelmeket nem tud kezelni(lehet amúgy nárcisztikus is), felelősségvállalástól menekül. De ha neki így jó, akkor éljen így.

2019. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
De ha kicserélnénk a férfit nőre, már jönne is a sok mocskos ribi komment. :D
2019. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

#7

Igen, isten hozott Kelet-Európában, ahol a sok IQ-bajnok még nem jár az egyenlő megítélés mezején.

2019. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elég szomorú ha 30 évesen nem vágyik valakivel mély beszélgetésekre, közös programokra, kölcsönös szeretetre, támogatásra..ez így tényleg 18 éves szint.


De ha neki jó, rá kell hagyni. Felnőtt ember.

2019. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Baj mert, a szerelem iránti képessége el fog tűnni.
2019. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!