Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik elutasítás volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik elutasítás volt a legfájóbb?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az összes
2023. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem
2023. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
A svajci 110 euro+afa/ora. A full remote munkat nem akartak.
2023. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az olyanok amikor én tisztességes tanult családbol jól nevelve származom szorgos dolgos vagyok rengeteget izzadtam a diplomáèrt nehezen építen döcögve onálloan albérletben szuloi támogatás teljes hiányában az életem és megkapom azokat hogy egy pr.sti vagy egy qrva is többet ér nálam. Vagy azt hogy a párom(ex)fekete c.gány prostival flörtöl mellettem es ketten néznek engem sz.rba.


Olyankor csalódok egyszer a pasiban, aztán a megalázottság érzés, aztán hogy egy c.gány q röhög rajtam, hát ez ugy együtt mint vmi horror.

2023. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

*jav nehezen építem döcögve a karrierem

Plusz tisztességes hűséges szerelmes tipus vagyok

2023. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
4. Ne cigányoz. X
2023. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem volt különösebben fájó. egyik sem a világvége, nem x éves kapcsolatból dobtak ki, hanem egyszerűen csak visszautasított valaki, akivel semmi kölcsönös romantikus kötődésünk nem volt.
2023. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

6 ezek magyarok közt azt mondják maguktlra h ne ciganyozz ő magyar, mikor meg a szomszed ciganyal összevesznek akkor meg azon megy a verseny hogy ki a nagyobb cigany mert hát a nem tom milyen ciganynak tisztelnie kell az oláh ciganyt es neki az akarkije az.


Akkor hirtelen cigányok. Magyarok kozt meg magyarok.


Es akkor ezekkel hasonlitgatnak engem ossze.

2023. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
*magukra
2023. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem rosszból, de milyen pasival álltál te össze? Vagy kettő pasinak is többet értek a prostik? Ha magyar/olasz lett volna a prosti akkor nem fájt volna, vagy mi? Érdeklődöm csak, hihetetlen amit leírtál. 👀
2023. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!