Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Aki sokáig egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Aki sokáig egyedülálló volt (40-50 éves koráig), végül hogy találta meg a társát? Mennyire tudta megszokni hogy nem független már?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

38 éves koromig éltem egyedül, voltak közben rövidebb-hosszabb kapcsolatok, de összeköltözés előtte csak egy volt még fiatalon, az sem tartott sokáig. Ezután ismertem meg a páromat. Az első két évben távkapcsolat volt köztünk, de kb. az első év után már tudtuk, hogy ebben sokkal több lesz, így folyamatosan azt tervezgettük, hogyan fogjuk megoldani az összeköltözést. Maga az összeköltözés, ahhoz képest, hogy mindkettőnk részéről egy óriási lépés volt, hiszen mindketten egyedül éltünk legalább 10 éve, nem okozott nagy problémát. Volt néhány "miért oda tetted a sampont, én nem oda szoktam", de ezeket nagyon hamar letudtuk. Hatodik éve élünk együtt (már a közös házunkban) és soha többé nem akarok már nélküle élni.

Mivel minden zsigeremben éreztem, hogy vele szeretnék lenni, egyáltalán nem kellett azon görcsölnöm, hogy elvesztem a függetlenségem. Ő a legjobb dolog, ami történhetett velem az életemben.

2023. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon korrekt, teljes válasz volt, nagyon köszönöm!
2023. okt. 27. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen van aki mrgtalálta es ugyanugy elrontják mint az addigi exükkel is.
2023. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Én is több olyan sorsot láttam a környezetemben ahol kifejezetten későn találtak egymásra a valóban összeillő párok akikre azt lehet mondani, hogy igen ő nekik találkozniuk kellett ebben az életben. Jellemzően olyan emberekről van szó akik egyedül is el vannak és csak akkor állnak bele párkapcsolatba ha tényleg olyan személyt találnak.
2023. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyik unokatesóm most 40 éves és tavaly lett az első komoly barátnője, 14 évvel fiatalabb nála. Úgy látom jól kijönnek és sok közös programot szerveznek.
2023. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig még sehogy.
2023. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!