Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a párom ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a párom ex feleségét?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a páromat már fél éve nem élt együtt a feleségével. A felesége hagyta el. Mikor kiderült a feleségnél, hogy én "vagyok" elkezdett könyörögni, hogy kezdjék újra. Akkor mi már pár hónapja együtt voltunk,nagyon szerelmesek voltunk, együtt is éltünk már pár hete. Szóval tényleg komoly volt. A párom kitartott mellettem, bármennyire ostromolta a felesége nem ment vissza hozzá. Együtt vagyunk. Ennek már 2 éve. De az ex feleség a mai napig keseríti az életünket. Zaklatja a páromat és engem is. Undorító üzeneteket küldözget, hiába tiltom mindenhonnan, mindig valami új profilról írogat. Direkt idegesít engem, posztolja a régi közös fényképeket, mintha mostanában készülnének. Például kitesz egy esküvős fényképet és odaírja, hogy "boldog évfordulót nekünk" vagy egy kanapén fetrengős fényképet "mai pihi" címekkel. Úgy adja elő, mintha ők még együtt lennének. Nem értem a barátai vagy a családja miért nem állítják már le. Már inkább nem szólunk neki semmiért, inkább gondolja azt, hogy nem érdekel. De közben borzasztóan idegesít. Életemben nem voltam ilyen boldog mint most. De ez a nő kiidegel. Minden nap ezen kattogok, és megőrülök tőle.

Gyerek nincs.



2023. okt. 27. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
2023. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt a párodnak kell magáról határozottan leválasztania. Ha nem teszi, az rossz jel.
2023. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tartalékra az összes közösségi média profilod. Akkor nem látod és nem idegesít.
2023. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2

Hidd el már mindent próbáltunk..kedvesen, csúnyán mindenhogy. Egyszer még rendőrt is hívtunk rá.

2023. okt. 27. 22:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De basszus, ha letiltod nem látod a posztokat. Ergó direkt nézegeted. Ha nem ismerős nem látod az üzenetet, hacsak direkt meg nem nézed. Ergó direkt idegeled magad.

Miért jó ez neked?

2023. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Jaja szerintem se a facéval kellene foglalatoskodni, hanem a párod facával :)

Komolyra fordítva pont annyira idegesít az a liba amennyire hagyod. Ő zenél te meg táncolsz rá. Érezd jól magad a pároddal, azzal teszel magadnak jót.

2023. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek fogalkozol vele? Bolond és kész. Ha nincs gyerek, nem kell semmilyen kapcsolatot tartanotok vele. Tiltsd se, a saját oldalára meg olyan baromságot rak ki, amilyet akar, neki ciki.
2023. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

A párod ehhez mit szól? Miért hagyja ezt? Nem szép tőle,hogy látja te szenvedsz emiatt,és nem állítja le.

A másik. Lehet úgy tűnne,mintha lesüllyednél a szintjére,de amikor posztol,te a hozzászólásokba rakj ki egy friss képet kettőtökről,és írd oda,hogy a tiéd már őskori,ez a mai. Talán kicsit rádöbbene,hogy csak magát járatja le.

2023. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5

Tudja a telefonszámomat, és mindenféle telefonszámokról üzenget nekem. Soha egy üzenetet sem olvastam el tőle, ahogy látom, hogy ő az, törlöm is végig olvasás nélkül. Már 1x cseréltem miatta számot. Közösségi oldalakon le van tiltva. Nem nézegetem, visszahallom. Nem is kérdezem, de mondják, hogy jajj megint kitett valamit..Pedig már mondtam mindenkinek, hogy nem érdekel!! Biztos, hogy sokkal több ilyen van, mint ami visszajut hozzám. Egyszerűen csak idegesít, hogy minden nap azon idegeskedem, hogy mai napra mit tartogat. Kemény dolgok voltak már. :(

2023. okt. 27. 22:47
 10/18 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele a helyedben, nyilván mindenki tudja, hogy mit csinál, gondolom ha vannak barátai, eleinte biztos próbáltak hatni rá, de szerintem mindenki szánja vagy röhög rajta. Kb neked is ezt javaslom🤷‍♀️
2023. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!