Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy lányt úgy, hogy lehetőleg minél kevésbé bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt, akit a baráti társaságomból mutatott be valaki. Azóta néha beszélünk,én barátként közeledtem, ő viszont egyre érezhetőbben nyomul.

Próbálom minden kis utalgatását figyelmen kívül hagyni, nem reagálni rá, hátha veszi a lapot. De eddig nem igazán működik.

Egyébként eléggé empatikus és közvetlen ember vagyok. Szeretem megkérdezni azokat akikkel beszélek, hogy vannak, érdeklődöm, poénkodok, de mindenkivel szemben... valószínűleg ezt érthette ő félre és gondolja azt, hogy ez az ő személyének szól.

Lassan már inkább megy át az idegesítő kategóriába, mintsem a jól eső kedvességbe, ami úgy hízeleg az ember egojának. Állandóan kérdezgeti, hogy mit csinálok, hol vagyok, kivel vagyok. Folyamatosan flörtölget, utalgat... Én próbálok minél rövidebb, kissé már talán személytelen válaszokat adni, még a hangulatjelekről is leszoktam, semmibe ne láthasson bele semmit. De egyszerűen mintha nem akarná észrevenni magát. Ha találkozunk, az meg még rosszabb, már gyomorideggel gondolok csak a pillanatra is, ha tudom, hogy valahol ő is ott lesz. Viszont egyszerűen nem tudom hogy tudnám ennél erőteljesebben, de mégis nem bántón kifejezni, hogy nem igazán érdeklődöm iránta, mint nő.


2022. márc. 5. 19:04
1 2 3
 1/30 Noren1989 ***** válasza:
69%

"Julcsi, bocsàss meg, de nem kezdenék veled xy okból"


"Julcsi, meleg vagyok!"


"Julcsi, otthon vàr az asszon, hogy kéozelted ezt???!"


Julcsi helyére helyettesítsd be a tetszőleges nevet.

2022. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagy levegőt, és tök őszintén mondd el neki, hogy te úgy érzed, hogy többet szeretne, te viszont nem szeretnéd, ha mélyebbre fűznétek a kapcsolatot. Ez a legkevésbé bántó verzió.
2022. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

"Légy szives, ne csináld ezt és ezt, mert nem esik jól. Nekem úgy volt jó, hogy csak heti egyszer beszélgettünk és barátilag."

Ma már írásban teljesen természetes kommunikálni, nem számít udvariatlanságnak, ha nem a szemébe mondod, és így kevésbé éles a dolog befogadóként is.

2022. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám beleszőni a mondanivalómba, hogy BARÁTKÉNT tekintek rá.


Egyébként megkérdezhetem, mi az oka, hogy nem tetszik? Nő vagyok, és érdekelne.

2022. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Mesélj neki az alakuló félben lévő következő randidról!

Meg hogy mennyire oda vagy egy bizonyos nőért.

Garantáltan érteni fogja, hogy ő csak barát lehet.

2022. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4.: Igazából valószínűleg nem vagyok egy átlagos pasi, szóval az én véleményem nem biztos, hogy nagy támpontot ad. De egyébként személyiségbelileg nem igazán az esetem.

Azokat a lányokat szeretem, akik sokoldalúak, esetleg kicsit olyan művész lelkek, vagy olvasottak. Akikkel tudom, hogy el fogok tudni menni mondjuk egy darabra, vagy esetleg meg tudok nekik mutatni úgy egy nekem tetsző verset, hogy tudja majd velem együtt értékelni, de emellett el tudjak vele menni egy jó rock koncertre is ha úgy van, vagy egy nagyot túrázni.

Ez a lány nem az a lány, aki ezekben partner lenne.

2022. márc. 5. 19:27
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig köszönöm a válaszokat. Majd a sok jó ötletből igyekszem egy nagyon jót összerakni.
2022. márc. 5. 19:28
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

6: Érdekes, mert ezek baráti dolgok.:)

Persze, hogy a Társadnak a legjobb barátodnak is kell lennie, de a párkapcsolat alapvetően az eltérő pénzügyi kultúra, az eltérő világkép, eltérő erkölcsiség, eltérő társadalmi státusz és a kölcsönös szexuális vágy hiánya amiatt nem szoktak sikerülni, nem azért, mert 10-es skálán csak 2-es szinten vannak benne a baráti vonások...:)

Nő vagyok én is.

2022. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

#6 Köszönöm a választ. Én teljesen arra gondoltam, hogy külsőre nem jön be, vagy ilyesmi. :D


Lehet, csak nekem vannak rossz tapasztalataim, de nekem furcsa belegondolni, hogy valaki értékelni tudja, ha egy lány műveltebb, olvasottabb.

2022. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként mik a kedvenc zenekaraid, akiknek voltál a koncertjén, vagy szeretnél menni?:)

Melyik a kedvenc számod?

2022. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!