Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan oldjatok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldjatok meg? anyagiak, kirandulas

Figyelt kérdés

A baratom 10evvel idosebb nalam es ugyanannyit keres mint en, csak neki erre meg jon hiteltorlesztes, elofizetesek, 2.hitel es abbol kell élnie. Nekem meg kb az egesz megmarad, mert nincs hitel, de helyette en magamra koltok extran. Nekem ez kell a letezeshez, pszicholgous, szemlyi edzo, arckezelesek, 1-2 uj ruha, minosegi kaja/rendeles. Szoval alig marad ho vegere penzem, ha marad akkor azert, mert gyujtok valami draga kezelesre. Szóval o meg elmenne 2 havonta kirandulni xy hotelbe, vagy kulfoldre jo dragan. En mondtam neki tobbszor is, hogy egyszeruen nem tudom kisakkozni erre a penzt, mert most koltottem 700k az arcomra, de meg tervben van tovabbi is es nem fer bele. Erre o megsertodott ram es a fejemhez vagta, hogy velem semmit nem lehet csinálni, szandekosan nem megyek vele, nem szeretem stb stb. nekem egyaltan nem igenyem ilyenekre menni es menjen akivel akar ha neki ez annyira fontos, de en nem tudok leadni a magamra koltsebol jelnleg..de ha lentebb is adnek akkoris masra koltenem azt a pénzt. nincs igenyem ilyenre, hogy tobb szazezret koltsek arra, hogy xy szobában aludjak meg egyek.

Ezt hogy lehet megoldani?? Ha a baratom nem keres annyit, hogy meghivjon vagy vállaljon tobb koltseget en meg nem vagyok hajalndo ilyenkre kolteni es nem is telik ra a dolgain mellett… ?


2023. okt. 28. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Esetleg jobban fizető munkahely segítene rajtatok.
2023. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem az anyagiakról szól, hanem arról, hogy ő el akar menni, te meg nem. Nem passzoltok egymáshoz, mert nagyon eltérő célokra költenétek a szabad pénzeteket.

A kapcsolatnak nincs jövője.

2023. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul, nem illetek össze,keress mást.
2023. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Minekutána ez a program az ő igénye, nem a tied, de ő nyilván szeretné, hogy vele menj, akkor az anyagi részét neki kellene állnia. Ha nem telik rá, akkor egyedül megy, vagy sehogy. A pasi reakciója viszont krva gáz, hogy még te vagy a hibás, amiért nem akarsz költeni az ő igényeire.
2023. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen mindenkinek joga van úgy élni, ahogy szeretne. Ti nem illetek össze, ez is nyilvánvaló.

De elárulnád, mi a jó frászt csinálsz mindig magaddal ilyen összegekért? Plasztikafüggő vagy?

2023. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen hogyan jöttetek ti össze? Annyira más világban éltek, hogy érthetetlen hogyan kerültetek ti térben és időben azonos helyre.
2023. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

4-es, fordítva ülsz a lovon. Normális esetben az egyik fél fölveti az ötletet, a másik örül neki és közös cél lesz, amire (lehetőségeik függvényében) mindketten szívesen áldoznak.

Azért ne jöjjön el senki velem semmilyen programra, semmilyen finanszírozási konstrukció esetén, hogy közben unottan és érdektelenül viselkedjen, merthogy ez az én igényem volt, és nem az övé.

2023. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem én ülök fordítva a lovon, hanem te. A kérdező nem arról beszélt, hogy unottan és érdektelenül viselkedne egy ilyen kiruccanáson, hanem hogy az anyagi részét nem engedheti meg magának, számára nem olyan fontos, hogy többszázezres programra menjen a párjával. Együtt lenni nyilván olcsóbban is lehet.

Más szemszögből: a kérdező vagyonokat költ arra, hogy tökéletes legyen a külseje, amit nyilvánvalóan a párja is élvez. A párja egy olyan programra költetne vagyonokat a kérdezővel, amit elsősorban ő élvezne. Szerintem ez nettó önzés.

2023. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Elég gáz, hogy a pasid csak annyit keres, mint te hiába idősebb 10 évvel...
2023. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

7: Pontosan, Ő valószínűleg akkor sem menne szívesen, ha nyernének a lottón.

"..de ha lentebb is adnek akkoris masra koltenem azt a pénzt. nincs igenyem ilyenre, hogy tobb szazezret koltsek arra, hogy xy szobában aludjak meg egyek."

Ritka az ilyen nő, kár, hogy más zizi viszont van, node az Ő dolga. 🤭

2023. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!