Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a páromat és engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromat és engem is ismer egy ismerős és ma azt mondta, hogy örüljek, hogy találtam egy ilyen jó embert és egy ennyire jó helyre (szép ház, jó anyagiak) kerültem az jogosan sértő egy picit számomra?

Figyelt kérdés
Egyrészt én sem vagyok rossz ember és eddig is szép házban éltem, az is igaz, hogy rólam nem tudja az illető aki ezeket mondta, hogy hol éltem és nem is ismer annyira, mint a páromat.

2023. aug. 30. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit sem serto .de a celjat elerte es elgondolkoztal rajta . 🤷
2023. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Célja volt azzal, hogy ezeket mondta?
2023. aug. 30. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Sértő,mert nem ismer! De tojj rá magasról.
2023. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A szandeka lehetett normalis. Nekem ebbol az jon le, hogy allast foglalt a dontesed mellett. Rajtad mulik minek veszed, ha megsertodsz, az a te ertelmezesed.
2023. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább a többi férfi számára lehetne sértő, nem is kicsit. Gondolom látott már ezt azt.
2023. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Számomra nem az, szeretem a párom, így nem zavar ha pozitív dolgokat írnak róla. És valóban szép helyen élünk, ami mindkettőnk munkája.
2023. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is az jön le, hogy azt mondja ezzel, sok a rossz férfi. És szerencsés vagy, hogy találtál egy kivételt.
2023. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen ez úgy is hangozhat, hogy te egy olyan kicsit alacsonyabb színvonalú nő vagy, hogy most aztán tedd össze a kezed hogy ilyet kifogtál. De azt is jelentheti, hogy sok a rossz férfi, azért vagy szerencsés. Ezt igazából csak te tudhatod megítélni hogy érthette az ismerős.
2023. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szard le. Komolyan

Ha jön még egy komment akkor esetleg kérdezz rá hogy hív érti

2023. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket le kell tojni magasról!Mindig fognak pletykálkodni mert "jó helyre kerültél".. vagy is ez egyenlő azzal hogy a pénzére hajtasz.

Nem kell velük foglalkozni,furdalja csak az oldalukat a kíváncsiság.

2023. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!