Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az újrakezdés az ex-szel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újrakezdés az ex-szel ilyen módon működhet?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy ami egyszer véget ért, azt már kár eröletetni, mert ugyanúgy fog végződni, mint az első próbálkozás.


Alapvetően egyetértek ezzel, hiszen szerintem sokszor ez úgy működik, hogy a két fél szakít egymással, viszont akár pár héten vagy pár hónapon belül visszatáncolnak egymáshoz. Így talán nem is volt elég idejük külön időt eltölteni és nem tudták még lezárni és kvázi elengedni az első kapcsolatot.


Van viszont egy barátnőm, aki egy szakítás után 2 évig szinte semmit nem hallott a volt párjáról. Akkor viszont újra felkeresték egymást és az eltelt idő óta boldogan, kiegyensúlyozottan élnek együtt (már több mint 1 éve). Ennyi idő alatt szerintem az ember alapból változhat, így lehet hogy már kevésbé lesznek a korábbi dolgok zavaró tényezők vagy akár el is múlnak, illetve ennyi idő alatt jó eséllyel elengedi az ember teljesen a korábbi próbálkozást és tiszta lappal, függetlenül tud elindulni az új, második próbálkozás.


Mit gondoltok erről?



2023. okt. 29. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk 9 év telt el, én ugy gondolom kellettek ezek a tapasztalatok nekünk illetve az, hogy akkor ott megismertük egymást.

De abba én sem hiszek, mikor valaki puszira 2 hónap után azt mondja megváltoztam hozzuk helyre.

2023. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én valamenynire hiszek benne, hogy műkdhet, mert nekem is volt egy szerelmem aki 2 éve szakított, és szivesen újrakezdeném vele, csak az a baj, hogy ő sokmindenen megsértődött, ahelyett, hogy megbeszélte volna velem. Tudom mit rontottam le, és tudnék ezeken változtatni, hogy most ne essek bele ezekbe a hibákba, pedig röhelyesek voltak.
2023. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettőnek volt párkapcsolata, szerelmes is volt másba legalább az egyik a két év alatt? Ha ilyesmi állna fenn nálam személyesen okozna problémát úgy értve, hogy én mint a hülye rá se tudtam nézni senkire/szexeltem érzések nélkül/barátság extrákkal kapcsolatban voltam ahol szerelemről szó sem volt míg ő szerelmes volt másba, tervezett vele életet.

Ilyesmi kiderülne, mert gondolom lecsekkolnám, vagy hallanám mástól akkor nem is keresném fel, el is zavarnám ha ő tenné. Pontosan az érzések miatt. Ha egyszer én belém szerelmes akkor másba hogyan eshet bele?!

Na de a barátnőd legyen boldog, ő rajtuk múlik egyedül,hogy működni fog-e a kapcsolatuk.

2023. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a párommal 6 évig voltam együtt, de rossz volt a kapcsolatunk. Egyszer csak meguntam és összejöttem mással. 2 hónap volt a srác, azután újra megpróbáltuk. Azóta erősebb a kapcsolatuk mint valaha.
2023. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én személy szerint inkább hiszek abban, hogy összejövünk szakítás után pl. félév után, mint két év után.

De sokat nyom a latba,hogy közös döntés volt a szakítás vagy ő rakott ki arra hivatkozva, hogy elmúltak az érzések, már nem boldog mellettem és hasonlók.

Bár ha nem harcolt a kapcsolatért úgy, hogy szeretett elmondása szerint és mégse adna nekem esélyt akkor azt gondolnám, hogy igazából nem is szeret.

Olyan hosszú idő után ha felkeresne azt hinném, hogy nem járt sikerrel másnál-másoknál és előszedne.

Tehát nem rúgna nálam labdába...

2023. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy elölről kezdjük az egészet, mintha egy új emberrel ismerkednék. Randizunk, beszélgetünk, újra megismerjük egymást. Ha mind a ketten úgy gondoljuk, akkor el lehet kezdeni járni.

Ugyanúgy 50% az esélye, hogy együtt maradunk tartósan, mintha egy új emberrel ismerkedék. Vagy igen, vagy nem.

2023. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk három év telt el. Én is és az exem is új házasságban élünk. És mi rendszeresen szexelünk, vagy az én, vagy az Ő lakásában attól függ melyik szabad. Ha egyik sem mert ilyen is akad, akkor a barátnőm lakásában oldjuk meg a jó szexünket.
dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!