Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a csúnya férfiak lemelegezik a helyes fiatalabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Nekem jóképű barátom van, de mégis sok férfi bepróbálkozik neten nálam, és vannak kint közös képeink a barátommal, de sok általam elutasított, nem túl helyes és idősödő férfi irígységből lemelegezi, csak mert sportol, ügyel a frizurájára és tisztálkodik.
2023. okt. 29. 10:54
 1/5 anonim válasza:
89%

A csúnya férfiak a nőket is kvázzák, akik nem állnak le velük. :D

Nem nagyon értik, hogy előbb magukkal kéne rendben lenniük ahhoz, hogy kapcsolatot kezdjenek, ismerkedjenek.

2023. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem a jojeput melegezil ha nem a cica nadragos bedarejolt hajut.
2023. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja szerintük az is meleg, aki nem akar bőrrákot kapni és ezért naptejet használ...
2023. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Még ha csak melegeznék őket!

AZ utolsó szemét bánzalmazónak, buta, ostoba lényeknek is tartják őket. Ellentétben önmagukkal :D

2023. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző munkahelyemen céges rendezvényen egy melós fickó azt fejtegette nekem, hogy minek járunk edzőterembe, a nők a nagy pocakot szeretik mert ahhoz kenyelmes bújni nem az izmoshoz.


Apro szépséghiba hogy kb 20 perccel később bebaxva már azon viccelodtek a haverjával hogy örülnek ha az asszony félévente egyszer hajlandó velük szexelni...

2023. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!