Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette randizások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette randizások közben, hogy a budai nők mennyivel ápoltabbak, tisztábbak, igényesebb megjelenésűek, mint a pestiek?

Figyelt kérdés

#kosz #szag #foghiány #csúnya cipő
2021. ápr. 29. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod, hogy ki budai? Azért, mert Budán látod, még messze nem biztos.

Mellesleg laktam itt is, ott is. És nem lettebb a költözés után tisztább, igényesebb, vagy koszosabb és igénytelenebb :D :D

2021. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
94%

Így van, te kis pincebogár :D


Én pesti lány vagyok érzem is hogy büdösebb vagyok budai társaimnál :D

2021. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
16%

Igen, és már le is írtam ide régebben.


Az ottani emberek az országos átlag felett keresnek, és sok minőségi punci feleség van ott. Volt sportoló és modell csajok, akik megtehetik a sportot, minőségi kaját, jó ruhákat, szépségszalont,... és az ő lányaik is jó genetikát örökölnek.

2021. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon bírom az olyan posztokat, ahol mama szűz fia kitesz egy kérdést és utána magának válaszol :D ld 3-as
2021. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
29%
Barátnőm Budai és igen. Sokan járnak futni, sportolnak, odafigyelnek magukra.
2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
87%

Hát hogyne!

Üdv: egy ex 5. kerületi, jelenleg külföldön élő kis büdösbogár ☺😌


Anyámborogass 😰


Simán vidék-Bp vonatkozásában is fel mernéd ezt tenni falusi incelkém? Mert nem úgy tűnik hogy egy budapesti menőcsávó lennél.

2021. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem úgy tűnik hogy egy budapesti menőcsávó lennél."


vagy egyáltalán férfi. :D

Itt az a ciki, hogy a kérdező azt hiszi, hogy bárkit felhúz és eszébe sem jut, hogy mennyire jól tudja ilyenkor mindenki, hogy az ilyen embereket hiába hímnemű, nem veszik férfiszámba. Ez a baja. Szűz csóri

2021. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
98%
A kulcsszavakat elnézve még sose mozdult ki a szabolcsi vagy borsodi zsákfalujából, az jelenti neki a világot 😂
2021. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
17%

Na, a tipikus proli felháborodás...


Nem kell felhúznia magát ezen senkinek, ezek tények. Ha szeretnél egy ilyen kaliberű nőt látni, akkor hová mész? A 2. kerületi Bugagyöngye bevásárlóközpontba, vagy az Olaszliszkai kisközértbe? [link]

2021. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
98%

borsodi zsákfalu 🤣😂😂😂

Ne is tegye, megzavarodna szegény egy nagyobb átkelőnél :D

2021. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!